Otwarcie Wystawy „M jak Morze”
„M jak Morze” i jej plener w 1984 roku zapoczątkował świętej pamięci Witold Lubiniecki - malarz ustecki oraz marynista, który zmarł w roku 2012.
Gdzie?
Centrum Aktywności Twórczej w Ustce
Zaruskiego M. 1a, 76-270 Ustka
Kiedy?
30 sierpnia 2018 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę zbiorową Oddziału Pomorskiego Stowarzyszenia Marynistów Polskich, Ustka, która jest połączona z plenerem tegorocznym: „M jak Morze Pięć” od 24-go do 31-go sierpnia 2018 roku.

W naszej wystawie udział wezmą: Danuta Słota, Danuta Łuczkiewicz, Dariusz Słota, Diana Hoffmann i Elżbieta Boniecka-Milowicz, Maria Hoffmann, Eugeniusz Jan Kozłowski, Krystyna Hrehorowicz, Janina Szymanowska, Lidia Snitko-Pleszko, Paweł Kędzierski, Marian Panek, Romana Małecka, Urszula Imamura, Ryszard Patzer, Urszula Jagodzińska, Waldemar Kaliczak, Wirginia Buraczewska oraz Włodzimierz Kulej. Komisarzem wystawy jest Waldemar Kaliczak.

„M jak Morze” i jej plener w 1984 roku zapoczątkował świętej pamięci Witold Lubiniecki - malarz ustecki oraz marynista, który zmarł w roku 2012. Stowarzyszenie natomiast, które zrzesza trzydziestu pięciu artystów, pochodzących z różnych polskich miast oraz miejscowości kontynuuje tradycję spotkań cyklicznych w plenerze. Są one świetną okazją, by wymienić się poglądami, zaprezentować twórczość własną raz różnego rodzaju aktywność twórczą i jej formy.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 30-go sierpnia 2018 roku, do usteckiego Centrum Aktywności Twórczej, znajdującego się przy ulicy Zaruskiego M. 1 a. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 17:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl