Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Otwarcie Wystawy Jubileuszowej 70-lecia działalności GTF

Otwarcie Wystawy Jubileuszowej 70-lecia działalności GTF
 
Znajdują się pośród tych fotografii archiwalne egzemplarze, jak również wykonywane aktualnie przez członków stowarzyszenia, którzy pasjonują się fotografią.
gdzie?Dom Uphagena Dom Uphagena – Oddział Muzeum Historycznego Miasta Gdańska
Długa 12, 80-831 Gdańsk
kiedy?27 kwietnia 2017 od 18:00
organizatorGdańskie Towarzystwo Fotograficzne

GTF współpracując z Domem Uphagena, który jest Oddziałem Historycznego Muzeum Gdańska, a także z firmą Energa zaprasza Państwa bardzo serdecznie na wernisaż Jubileuszowej Wystawy. Znajdą tutaj coś dla siebie wszyscy sympatycy GTF oraz fotografii. Jubileusz ten przypada z okazji siedemdziesięciolecia działalności GTF.

W tym roku Towarzystwo Fotograficzne w Gdańsku obchodzi właśnie 70-cio lecie powstania. Wystawy, które były tutaj zorganizowane trudno policzyć. Można jednak oszacować tą liczbę jako dziesiątki dużych oraz kilkaset wystaw mniejszych, tak zbiorowych, jak i indywidualnych.

Jubileuszowa ekspozycja obejmuje osiemdziesiąt cztery prace. Znajdują się pośród tych fotografii archiwalne egzemplarze, jak również wykonywane aktualnie przez członków stowarzyszenia, którzy pasjonują się fotografią. Zdjęcia archiwalne są oryginalnymi odbitkami. Duża część z nich była już wielokrotnie wystawiana na międzynarodowych fotograficznych konkursach oraz wystawach, gdzie zdobyły wiele nagród, a także wyróżnień. Współczesne zaś zdjęcia świadczą, że członkowie stowarzyszenia pragną na każdym kroku utrzymywać bardzo wysoki poziom swoich fotografii. Chodzi głównie o estetykę i o różnorodność tematyki. Dobrym wzorem są dla nich dokonania poprzedników. Kuratorzy wystawy:

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

* Adam Fleks
* Wojciech Jung

Zapraszamy zatem już 27 kwietnia 2017 roku, od godziny 18:00, w Gdańsku.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl