Otwarcie Wystawy fotografii Galiny Nabok "Echo"

Otwarcie Wystawy fotografii Galiny Nabok "Echo"
Galina Nabok to fotograf, który nie przestaje nigdy poszukiwać, szukać odpowiedzi przez fotografię, czy zadawać pytanie o życiu i świecie.
Gdzie?
Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury - Klub Filmowy Horyzont
Długa 35, 80-827 Gdańsk
Kiedy?
15 listopada 2019 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę fotografii Galiny Nabok, pod tytułem: "Echo". Wystawa odbędzie się z okazji Dnia Narodowej Jedności już 15-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Rosyjskiego Centrum Nauki i Kultury - Klubu Filmowego Horyzont, znajdującego się przy ulicy Długiej 35. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 i jest bezpłatne.

Galina Nabok to fotograf, który nie przestaje nigdy poszukiwać, szukać odpowiedzi przez fotografię, czy zadawać pytanie o życiu i świecie. Miejskie pejzaże, naturalne zjawiska oraz portrety zwyczajnych ludzi, jednak to właśnie uliczna fotografia, wg Galiny jest wypełniona ruchem, światłem, architekturą, cieniem oraz "opowiada" pewne historie. Artysta jest uczestniczką indywidualnych, a także zbiorowych wystaw. Wzięła również udział w czterech konkursach międzynarodowych fotografii amatorskiej oraz profesjonalnej "Fotomania", kiedy to wygrywała przeróżne fotograficzne konkursy.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl