Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Otwarcie Wystawy Fotografii „Człowiek, Portret, Moda” Wojciecha Jachyry

Otwarcie Wystawy Fotografii „Człowiek, Portret, Moda” Wojciecha Jachyry
 
Nasza wystawa skupiona jest na pokazaniu różnych oblicz ludzkich w świecie mody, wykorzystując w tym celu portret.
gdzie?Sztuka Wyboru
Juliusza Słowackiego 19, 80-257 Gdańsk
kiedy?17 kwietnia 2019 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorSztuka Wyboru

"Człowiek, portret, moda" - tak brzmi tytuł pierwszej wystawy autorskiej fotografii Wojciecha Jachyry. Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie na wystawę, która jest zbiorem dwudziestu zdjęć, pochodzących z pierwszych 5 lat działalności artysty - rynek fotografii modowej. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00 już 17-go kwietnia 2019 roku, w gdańskiej Sztuce Wyboru, znajdującej się przy ulicy Juliusza Słowackiego 19.

W Sztuce wyboru zaprezentujemy Państwu sześć, zawierających efekty pracy z modelami polskimi, które opublikowane zostały w bardzo prestiżowych magazynach na całej kuli ziemskiej. Nasza wystawa skupiona jest na pokazaniu różnych oblicz ludzkich w świecie mody, wykorzystując w tym celu portret.

Wojciech Jachyra na świat przyszedł w roku 1987, w Kolbuszowej (Podkarpacie). Jest on fotografem mody, pasjonatem sztuki oraz varsavianistą z zamiłowania. Jest ponad to studentem filmoznawstwa - Polska Akademia Nauk. Publikuje on regularnie swe prace w zagranicznych i krajowych magazynach, jak na przykład: L'Officiel Hommes, Gala, Glamour, K Mag, Elegant Magazine oraz Kaltblut Mgazine i wielu innych. Artysta tworzy również projekty autorskie fotograficzne, a także sesje modowe. Już od paru sezonów odpowiada za tworzenie wizerunkowych kampanii marki polskiej, o nazwie: MALE-ME. Artysta wiąże swe losy z Gdańskiej oraz ze stolicą. Jego wielkimi autorytetami oraz inspiracjami są w większości kobiety o wyrazistej i mocnej postawie życiowej: Madonna, Kylie Minogue, Zofia Stryjeńska i Krystyna Janda.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl