Otwarcie Wystawy Fotografii „Człowiek, Portret, Moda” Wojciecha Jachyry

Otwarcie Wystawy Fotografii „Człowiek, Portret, Moda” Wojciecha Jachyry
Nasza wystawa skupiona jest na pokazaniu różnych oblicz ludzkich w świecie mody, wykorzystując w tym celu portret.
Gdzie?
Sztuka Wyboru
Juliusza Słowackiego 19, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
17 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Sztuka Wyboru

"Człowiek, portret, moda" - tak brzmi tytuł pierwszej wystawy autorskiej fotografii Wojciecha Jachyry. Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie na wystawę, która jest zbiorem dwudziestu zdjęć, pochodzących z pierwszych 5 lat działalności artysty - rynek fotografii modowej. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00 już 17-go kwietnia 2019 roku, w gdańskiej Sztuce Wyboru, znajdującej się przy ulicy Juliusza Słowackiego 19.

W Sztuce wyboru zaprezentujemy Państwu sześć, zawierających efekty pracy z modelami polskimi, które opublikowane zostały w bardzo prestiżowych magazynach na całej kuli ziemskiej. Nasza wystawa skupiona jest na pokazaniu różnych oblicz ludzkich w świecie mody, wykorzystując w tym celu portret.

Wojciech Jachyra na świat przyszedł w roku 1987, w Kolbuszowej (Podkarpacie). Jest on fotografem mody, pasjonatem sztuki oraz varsavianistą z zamiłowania. Jest ponad to studentem filmoznawstwa - Polska Akademia Nauk. Publikuje on regularnie swe prace w zagranicznych i krajowych magazynach, jak na przykład: L'Officiel Hommes, Gala, Glamour, K Mag, Elegant Magazine oraz Kaltblut Mgazine i wielu innych. Artysta tworzy również projekty autorskie fotograficzne, a także sesje modowe. Już od paru sezonów odpowiada za tworzenie wizerunkowych kampanii marki polskiej, o nazwie: MALE-ME. Artysta wiąże swe losy z Gdańskiej oraz ze stolicą. Jego wielkimi autorytetami oraz inspiracjami są w większości kobiety o wyrazistej i mocnej postawie życiowej: Madonna, Kylie Minogue, Zofia Stryjeńska i Krystyna Janda.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl