Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Otwarcie Wystawy Cud ciężkiej pracy. Iwona Zając

Otwarcie Wystawy Cud ciężkiej pracy. Iwona Zając
 
Zmianom towarzyszy trud ciężkiej, codziennej pracy, mało spektakularnej, można by rzec, że mało widocznej, którą rozpoznać można po minimalnych śladach.
gdzie?Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2 Kino Port
Strajku Dokerów 5, 80-544 Gdańsk
kiedy?31 marca 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorCSW Łaźnia

Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2 Kino Port zaprasza na wystawę, która tytuł zaczerpnęła od Johnsona Stephena, który jest amerykańskim psychoterapeutą, a dokładniej z jego książki pod tytułem: "Przemiana charakterologiczna cud ciężkiej pracy". Wystawa ta, jest kontynuacją ekspozycji z wystawy z marca 2015 roku, którą podziwiać mogliśmy w Galerii Żak w Gdańsku.

Prezentacja w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, skupia się na aspektach, które dotyczą procesu pracy twórczej, szczególnie zmian, które można zaobserwować w twórczości artystki. Prace Iwony Zając, przybierają różne formy, wciąż ewoluując od materialnego konkretu muru przez udokumentowanie procesów tworzenia do innych form, takich jak fotografia czy obraz. Zmianom towarzyszy trud ciężkiej, codziennej pracy, mało spektakularnej, można by rzec, że mało widocznej, którą rozpoznać można po minimalnych śladach.

Artystka Iwona Zając w ekspozycjach, które prezentuje w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku, podejmuje się dialogu z amerykanką Ann Mendieta, która pochodzi z Kuby i poszukuje swoich korzeni. Tworzy także bardzo specyficzny język, który pokazuje związek człowiek-natura.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl