Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Otwarcie wystawy Alexa Cecchettiego „Tamam Shud”

Otwarcie wystawy Alexa Cecchettiego „Tamam Shud”
 
Poziom drugi stanowią natomiast performatywne wydarzenia, jak na przykład synestetyczny koncert, który polega na zagraniu kolorów oraz obrazów.
gdzie?Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie
Jazdów 2, 00-467 Warszawa
kiedy?1 września 2017 od 19:00
za ile?12 zł
organizatorCentrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie - CSW

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie artystyczną powieść kryminalną, pod tytułem: "Tamam Shud", którą napisał Alex Cecchetti. Traktuje ona o tym, że bohater uświadamia sobie, z pełną powagą, iż nie żyje. Zatem postanawia wszcząć dochodzenie, które miałoby ustalić przyczyny tej śmierci. Fabuła powieści, pt. "Tamam Shud" powstawała w granicach dwuletniego artystycznego projektu Alexa. W tym projekcie wystawa jest narzędziem głównym artystycznej powieści.

Natura performatywna wystawy jest budowana na 3 poziomach. Poziom pierwszy to sale tematyczne, które zawierają przedmioty, jak instalacje oraz partytury, które zwiedzający aktywują. Dla przykładu, na Sali Tańca są wyprofilowane odpowiednio poręcze. Gdy położą Państwo na nich dłonie i podążać będziecie za liniami zakrzywionymi oraz za zakrętami poręczy, przesuniecie się zgodnie od początku ku końcowi instalacji, a tym samym wykonacie baletowy układ!

Poziom drugi stanowią natomiast performatywne wydarzenia, jak na przykład synestetyczny koncert, który polega na zagraniu kolorów oraz obrazów. Czy też serwowanie jedzenia w Jadalnej Sali. Odbywać się one będą w innych terminach w trakcie trwania naszej wystawy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Poziom trzeci koncentruje się na parze detektywów, którzy prowadzą dochodzenie. To właśnie oni obserwują bacznie wydarzenia w trakcie pokazu oraz zrelacjonują ich przebieg artyście, tym samym dostarczą mu materiałów, do pisania powieści. Pieśni wielorybów, znikające obrazy, wyśniona sztuka, pełen tajemnic erotyczny gabinet oraz obrazy muzycznych zapisów na orkiestrę - są to niektóre wskazówki, które będą miały wpływ na twórczy proces.

Zapraszamy zatem serdecznie już 1 września 2017 roku, do warszawskiego Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, od godziny 19:00. centrum znajduje się przy ulicy Jazdów 2, wstęp na wydarzenie kosztuje 12 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl