Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Otwarcie Sezonu Zimowego na Dolnym Śląsku!

Otwarcie Sezonu Zimowego na Dolnym Śląsku!
 
Pogoda nie będzie już miała wpływu na dobrą zabawę, bowiem śniegu z całą pewnością nie zabraknie, dzięki Snow Maker.
gdzie?Stok Relaks w Karpaczu
Obrońców Pokoju 4, 58-540 Karpacz
kiedy?17 grudnia 2016 od 10:00 do 19:00
organizatorUrząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Aktywny wypoczynek, wspaniała zabawa i piękna, biała zima, to wspaniała okazja by móc poszaleć na stokach narciarskich, a Dolny Śląsk, to jedno z najlepszych miejsc ku temu.

Już 17.12.2016 roku w sobotę, będzie miało miejsce otwarcie stoku narciarskiego i sezonu zimowego na Stoku Relaks w Karpaczu. od godziny 10:00 będzie można oddać się w wir szaleństwa, dobrej zabawy i skorzystać z ogromu przygotowanych atrakcji. Bez względu na to jaka będzie pogoda, na Stoku Relaks nie zabraknie śniegu! To wspaniała okazja, by się zrelaksować i poczuć prawdziwą zimę.

Pogoda nie będzie już miała wpływu na dobrą zabawę, bowiem śniegu z całą pewnością nie zabraknie, dzięki Snow Maker. Jest to nowoczesna, jedyna na terenie Dolnego Śląska oraz także w Polsce, maszyna, która produkuje sztuczny śnieg, bez względu na temperaturę. Teraz będzie można szusować w dodatnich temperaturach w blasku pięknego słońca.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Skoro śnieg jest pewny, to pewne są także zimowe zabawy i atrakcje. Do dyspozycji przybyłych gości będą nowe modele nart, do przetestowania. Na nowych pasjonatów narciarstwa czekać będą wykwalifikowani instruktorzy, którzy pomogą stawiać pierwsze kroki na stoku. To nie koniec atrakcji! To będzie dzień pełen przygód, a dodatkową atrakcją będzie wciąż rozbrzmiewająca wspaniała muzyka oraz występy gwiazd! Rozgrzewać atmosferę będzie DJ Matt.

W godzinach 16.00-19.00 otwarcie sezonu zimowego uświetniać będzie uwielbiamy przez publiczność Kamil Bednarek oraz Future Folk, wystąpi także Teatr Ocelot. Nie zabraknie również nutki rywalizacji sportowej podczas konkursów i zawodów w sportach zimowych. Kolejną atrakcją będzie spotkanie z Ratownikami GOPR, profesjonaliści, pokażą nam jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia i jak pomóc w przypadku niespodziewanych, niebezpiecznych wydarzeń na narciarskich stokach. Po szaleństwie na stoku, można wybrać się na pyszny obiad z regionalnych przysmaków czy gorącą herbatę.

Serdecznie zapraszamy na zimową zabawę, mnóstwo emocji. Na dolnośląskim stoku śniegu nie zabraknie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl