"Osiem pułapek" - wernisaż wystawy
Do ulubionych specjalizacji artysty należy animacja, filmy sygnowane jego nazwiskiem prezentowane są podczas międzynarodowych festiwali
Gdzie?
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
Rajska 1, 31-124 Kraków
Kiedy?
18 sierpnia 2016 od 19:15
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie przy ulicy Rajskiej 1, 18 sierpnia o godzinie 19:15 rozpocznie się wernisaż wystawy pod tytułem „Osiem pułapek” artysty Adama Żądło.

Adam Żądło jest studentem grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Do ulubionych specjalizacji artysty należy animacja, filmy sygnowane jego nazwiskiem prezentowane są podczas międzynarodowych festiwali. A. Żądło to również świetny fotografik. Do największych sukcesów zaliczyć można tytuł: finalisty konkursu z 2016 roku: Sony World Photography Awards oraz Adobe ADAA 2016. Szczególne miejsce w warsztacie artysty zajmuje również malarstwo i rysunek. Wszechstronnie utalentowany student ASP należy do trzynastoosobowej grupy pracującej pod patronatem "Cyborga" Koła Naukowego Robotyków z AGH, które konstruuje cyborga.

Organizator wystawy – WBP w Krakowie, zaprezentuje prace finałowe artysty z konkursu Sony World Photography Awards 2016. To wielowarstwowa i refleksyjna seria fotografii, która porusza ponadczasowe tematy nadziei, dobra i wyboru.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl