Osiecka na jazzowo / Krzysztof Żesławski TRIO - koncert

Osiecka na jazzowo / Krzysztof Żesławski TRIO - koncert
Natalia za sobą ma wspólną pracę między innymi z: zespołem Miloopa i Andrzejem Smolikiem.
Gdzie?
Wrocławski Klub Formaty
Samborska 3-5, 54-615 Wrocław
Kiedy?
20 października 2019 od 18:00

Osiecka na jazzowo jest to projekt muzyczny dobrze znanego muzyka z Wrocławia - Krzysztofa Żesławskiego, który prowadzi współpracę z formacjami, jak między innymi: Tax Free oraz Wolna Grupa Bukowina. Artysta zaprosił do współpracy dość charyzmatyczną wokalistkę nazwiskiem Natalia Lubrano. Żesławski od wielu już lat jest on propagatorem twórczości Osieckiej, jak również pełni funkcję muzycznego kierownika Festiwalu Twórczości Osieckiej, pod tytułem: „Bardzo Wielka Woda” (Wrocław).

Natalia za sobą ma wspólną pracę między innymi z: zespołem Miloopa i Andrzejem Smolikiem. W roku 2012 ukazał się jej solowy album, noszący tytuł: RESPECT. Lubrano to także laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej (Wrocław), na którym zdobyła nagrodę od publiczności w zamian za swoje brawurowe wykonanie utworu, pt.: ”Wariatka tańczy". Ponad to wystąpiła w koncercie, o nazwie: „Super Debiuty” podczas pięćdziesiątego pierwszego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej (Opole). W roku 2014 artysta brała udział w edycji piątej Voice of Poland (drużyna Tomsona i Barona). Dotarła aż do progu półfinału. Natomiast w roku 2015, jesienią Natalia Lubrano wraz z formacją The Lions wzięła udział w edycji dziesiątej Must Be the Music. Tam dziewczyna dotarła aż do samego finału.

W roku 2016, z końce listopada ukazał się album, pod tytułem: „Osiecka Jazzowo”, który wokalistka nagrała razem z Kwartetem Żesławskiego ku pamięci Agnieszki Osieckiej.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go października 2019 roku, do wrocławskiego Klubu Formaty, znajdującego się przy ulicy Samborskiej 3-5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl