Osiecka i Grechuta. Kantata czyli Czterej Pancerni i Pies

Osiecka i Grechuta. Kantata czyli Czterej Pancerni i Pies
„Kantata, czyli Czterej Pancerni i Pies” to uczta muzyczna, która serwuje publiczności piosenki pozornie podobnych osobowości artystycznych.
Gdzie?
Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
3 marca 2018 od 19:00
Za ile?
35 zł

Teatr na Plaży ma zaszczyt zaprosić na koncert "Osiecka i Grechuta. Kantata czyli Czterej Pancerni i Pies". Spektakl odbędzie się 3 marca, o godzinie 19:00 na scenie przy alei Franciszka Mamuszki 2 w Sopocie. Koncert dedykowany jest miłośnikom twórczości Agnieszki Osieckiej i Marka Grechuty. Z twórczością artystów zmierzy się wspaniała wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, laureatka wielu konkursów - Justyna Panfilewicz. Serdecznie zapraszamy!

„Kantata, czyli Czterej Pancerni i Pies” to uczta muzyczna, która serwuje publiczności piosenki pozornie podobnych osobowości artystycznych. To utwory wrażliwej kobiety oraz nie mniej wrażliwego mężczyzny: Agnieszki Osieckiej i Marka Grechuty. Podczas koncertu usłyszymy: „Kantatę”, „Czterech pancernych i psa”, „Jak się wyleczyć z miłości”, „Gdzie mieszkasz nocy”, „Gumę do żucia”, „Małgośkę”,„Tango Tandresse”, „Taka cisza w ogrodzie” oraz „Nie mam żalu do Twojej dziewczyny”. Podczas spotkania artystka wraz z towarzyszącym jej zespołem postara się przybliżyć dorobek artystyczny dwojga wspaniałych artystów: Marka Grechuty i Agnieszki Osieckiej.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl