Orkiestra Kameralna św. Maurycego / The Golden Collection

Orkiestra Kameralna św. Maurycego / The Golden Collection
Członkowie Kameralnej Krakowskiej Orkiestry świętego Maurycego to absolwenci Akademii Muzycznej z Krakowa.
Gdzie?
Kościół św. Piotra i św. Pawła w Krakowie
Grodzka 54, 31-044 Kraków
Kiedy?
12 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
60 zł

Członkowie Kameralnej Krakowskiej Orkiestry świętego Maurycego to absolwenci Akademii Muzycznej z Krakowa. Swe umiejętności szlifowali również na mistrzowskich kursach oraz na najlepszych uczelniach w całej Europie, między innymi w: Universitat fur Musik und darstelende Kunst - Wiedeń, Conserw3atoire National Superieur de Musique de Paris oraz Uniwersity of Music and Dramatik Arts Mozarteum, Salsburg. Ponad to występowali na licznych festiwalach, także w trakcie Festiwalu Muzyka, Stary Kraków, czy też Festiwal Maggio Musicale di Firenze, jak również Summer Music Festiwal, w Pradze. To także laureaci wielu konkursów.

Przed Państwem wystąpią: Joachim Kołpanowicz, który zagra na fortepianie, Renata Fliśnik zagra dla Was na skrzypcach, Magdalena Odrzywołek również na skrzypcach, Jarosław Frań zagra na trąbce, zaś Tomasz Grzyb na wiolonczeli.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 12-go sierpnia 2018 roku, w krakowskim Kościele świętego Piotra i świętego Pawła, znajdującym się przy ulicy Grodzkiej 54. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl