Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Organizm + goście

Organizm + goście
 
Katarzyna Nosowska mówi o tym, że czasami rankiem lubi obalać mity, które głoszą, że coś złego dzieje się w muzyce w Polsce.
gdzie?Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?8 lipca 2017 od 20:00

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8 lipca 2017 roku do Klubokawiarni Chmury w Warszawie, wystąpią: Organizm i goście. Katarzyna Nosowska mówi o tym, że czasami rankiem lubi obalać mity, które głoszą, że coś złego dzieje się w muzyce w Polsce. Organizm szybko zasznurował usta i strącił głowy argumentom tych, dla których ta teza jest prawdziwa. Tegoż ranka mit z hukiem obalono, pozostawiając Nosowską poruszoną nie tylko muzyką, ale także słowem.

Słowa Fight!Susan, nawiązują do seksualności, która bywa na Końcu, na początku jest brudna i lepka, wtapiając się w miłosny symbol, którym bez wątpienia jest letnie przesilenie. Mamy do czynienia z dwoma rodzajami flażoletów. Pierwszy podzwaniający i rozedrgany, drugi gęsty i mglisty, które ewokują ruchliwe, długie cienie i emanacje pyliste, które spowijają krajobraz w świetle słońca chylącego się ku schyłkowi. Namiętność to także zawoalowany bohater "Sztuczek", tutaj w przeciwieństwie, aniżeli "Lato"- zauroczenie jest bronią, która najpierw zwodzi potencjałem zbawienia tudzież poznania, natomiast później staje się dręczącą pogonią za mirażem.

FYH o Organizmie wypowiada się, mówiąc, że Organizm zaprasza nas do dusznego, pełnego rozczarowań i różnych wspomnień świata, gdzie każdy znajdzie coś, co będzie mu odpowiadało. Wzbogacany dynamiczną gitarą, której wtóruje subtelna perkusja ma w zwyczaju przywoływać brud z lat 80-tych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl