Organ Spot - koncert
Muzyka formacji spotyka się zawsze z jakże ciepłym przyjęciem w trakcie koncertów, tak w kraju, jak i poza jego granicami.
Gdzie?
Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
Kiedy?
28 września 2019 od 21:30
Za ile?
25 zł

Organ Spot jest klasycznym organowym jazzowym trio, jednak bez udziału basisty. Natomiast muzyka tego zespołu jest określana jako współczesna szkoła organowa oraz ukłon ku starym mistrzom. Repertuar obejmuje natomiast materiał autorski, kompozycje współczesne, jak również jazzowe standardy we własnych aranżach. Muzyka formacji spotyka się zawsze z jakże ciepłym przyjęciem w trakcie koncertów, tak w kraju, jak i poza jego granicami. Organ Spot tworzą także laureaci konkursów międzynarodowych Jazz nad Odrą (3 nagrody indywidualne dla każdego członka zespołu, w tym również Grand Prix przeznaczone dla Szymona), Azoty Tarnów, czyli Jazz Contest oraz Young Best czyli Jazz Contest (Pierwsza Nagroda Zespołowa). W roku 2013, w maju grupa wydała debiutancką płytę dzięki wytwórni SJ Records, która została dośc ciepło przyjęta przez krytykę.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go września 2019, do krakowskiego Harris Piano Jazz Bar, znajdującego się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl