Orchestre International du Vetex na Letniej Scenie

Orchestre International du Vetex na Letniej Scenie
Zatem odnajdziemy tu bałkańskie klimaty, barwne dźwięki z Ameryki Łacińskiej, afrykańskie rytmy, czy też inspiracje śródziemnomorskie.
Gdzie?
Letnia Scena Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-408 Wrocław
Kiedy?
3 lipca 2018 od 20:00 do 23:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Stary Klasztor

Już 3-go lipca 2018 roku zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Starego Klasztoru na jego dziedziniec, gdzie odbędzie się koncert wspaniałej orkiestry pochodzącej z Belgii. Fantastyczna oraz bardzo żywiołowa muzyczna grupa, pod nazwą: International Orchestre du Vetex. Pochodzą z francuskojęzycznej dzielnicy Belgii i liczą sobie dwanaście osób. To, mówiąc dosłownie szalona formacja, która od roku 2004 gra mieszaninę brzmień pochodzących z różnych części kuli ziemskiej. Zatem odnajdziemy tu bałkańskie klimaty, barwne dźwięki z Ameryki Łacińskiej, afrykańskie rytmy, czy też inspiracje śródziemnomorskie.

Można powiedzieć, iż nic nie jest obce temu zespołowi. Utwory, które są wykonywane przez grupę to własne kompozycje. Zmuszą one Państwa do tańca oraz wywołają podskoki radości. Nie ważne jest to ile lat ma publiczność lub jakie posiada przyzwyczajenia, bo i tak Vetex wszystkich porwie do zabawy - razem i z osobna.

Na swoim koncie orkiestra ma liczne albumy, jednak głównie warto posłuchać ich na żywo. To zawsze niesamowite przeżycie. W przeciągu czternastu lat zdołali zjeździć całą kulę ziemską. Koncertowali wówczas na pogrzebach, festiwalach oraz innych okolicznościach. Na jednej scenie zagrali, między innymi z: lokalnymi artystami i z Manu Chao.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wstęp jest wolny, zaczynamy o godzinie 20:00, przy ulicy Purkyniego J. E. 1, we Wrocławiu - Letnia Scena Stary Klasztor.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl