Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Oprowadzanie T. Saciłowskiego + koncert Sonia Pisze Piosenki

Oprowadzanie T. Saciłowskiego + koncert Sonia Pisze Piosenki
 
Projekt muzyczny Sonia Pisze Piosenki firmowany jest nazwiskiem znanej warszawianki - Sonii Wąsowskiej.
gdzie?Miejsce Projektów Zachęty
Gałczyńskiego K. I. 3, 00-362 Warszawa
kiedy?27 lipca 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie

Z przyjemnością zachęcamy do obejrzenia wystawy CLFN, która eksponowana jest w Warszawie przy ulicy Gałczyńskiego 3 w galerii "Miejsce Projektów Zachęty". 27 lipca pojawia się szczególna możliwość zwiedzenia wystawy w towarzystwie Tomasza Saciłowskiego. Artysta rozpoczyna autorskie zwiedzanie o godzinie 18:00. Tuż po wydarzeniu w galerii wysłuchać będzie można koncertu formacji "Sonia Pisze Piosenki".

Saciłowski Tomasz — w okresie od 2004 do 2008 wydawał periodyk fotograficzny zatytułowany „Trzaskopismo”. Publikacje artysty pojawiały się w „Obiegu”, „Piktogramie”, „Punkcie”, „Szumie”. Tomasz Saciłowski utrzymuje współpracę z galerią Piktogram. Artysta pracuje i mieszka w Warszawie.

Projekt muzyczny Sonia Pisze Piosenki firmowany jest nazwiskiem znanej warszawianki - Sonii Wąsowskiej. Artystka wpisała się w barwny pejzaż muzycznej Warszawy dzięki songwriterskim wieczorkom organizowanym w Klubojadalni Eufemia. Publiczność pamięta ją również z duetu Lilly Hates Roses. Ponad dwa lata temu na światło dzienne wyszła debiutancka epka zatytułowana "Friends to Lovers". Sonia Wąsowska koncertowała na wielu scenach, zarówno w Polsce jak również w Czechach, Irlandii, Austrii. Krytycy twierdzą, że niewiele jest w Polsce artystek z gitarą, a jeszcze trudniej znaleźć takie, które swoimi utworami poruszają delikatne emocje. Sonia twierdzi, że inspiracji szuka głównie w twórczości Frankie Kosmos oraz Laury Marling.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl