Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Operowy Labirynt- wycieczka po Operze Wrocławskiej

Operowy Labirynt- wycieczka po Operze Wrocławskiej
 
Nie ma przeciwwskazań, by odwiedzić pracownię w której tworzy się peruki czy brodę a nawet wąsy.
gdzie?Opera Wrocławska
Świdnicka 35, 50-066 Wrocław
kiedy?17 września 2017 od 12:00
za ile?5 zł
organizatorOpera Wrocławska

Opera Wrocławska każdego zachwyci swą widownią, która jest bardzo bogato zdobiona. Patrząc w górę, naszym oczom ukaże się oszałamiające swym blaskiem złoto. Pluszowe zasłony lóż w których można się schować, a kiedy z balkonu skierujemy nasz wzrok ku dołowi, będziemy mieć nieodparte wrażenie, że scenę zdominowały małe ludziki, a nie ludzie. Warto jednak pamiętać, że Opera Wrocławska, to coś więcej niż widownia. Kiedy wchodzimy na scenę, możemy policzyć światła, które w trakcie spektakli palą się ponad głowami śpiewających, można zobaczyć skąd wyłania się scenografia, która wydawać by się mogło, na scenę spada prosto z nieba.

Nie ma przeciwwskazań, by odwiedzić pracownię w której tworzy się peruki czy brodę a nawet wąsy. Dwa razy w ciągu każdego miesiąca, specjalnie dla naszych widzów otwierają się kulisy Opery Wrocławskiej. Przejdźcie razem z nami przez ten labirynt i na własne oczy zobaczcie co kryje każdy zakamarek i jak rodzi się magia teatralna.

Operowy Labirynt, jest projektem organizowanym pilotażowo. Opera Wrocławska organizuje go w ramach edukacji jak i rozwoju widowni. Oferta jest skierowana do większych grup: do przedszkoli, szkół, a także dla studentów w jeden poniedziałek miesiąca oraz dla małych grup, indywidualnie, dla rodzin wraz z dziećmi w jedną niedzielę miesiąca. W tym sezonie artystycznym, taka forma spotkań pozostanie tj. jeden poniedziałek oraz jedna niedziela, jednakże w przyszłości dołożymy wszelkich starań, ażeby takich dni było więcej w ofercie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W programie wycieczki po Operze Wrocławskiej, znajduje się wiele ciekawych punktów, zaczynamy od powitania i wprowadzenia do historii, zwiedzania foyer, zwiedzania niezwykle ciekawej widowni oraz sceny. Kolejno przewidziana jest wizyta w różnych pracowniach artystycznych, a nawet niepowtarzalna możliwość, by przymierzyć kostiumy w które ubrani są śpiewacy podczas repertuarowych spektakli Opery Wrocławskiej.

Miejsca rezerwujemy korzystając z elektronicznej poczty. Jednakże warto pamiętać, że kolejność podczas zgłaszania się, decyduje o zebraniu grupy. Wycieczka odbędzie się po okazaniu biletu,a takowy nabyć można w operowej kasie, jednakże nie później, aniżeli 30 minut przez planowanym rozpoczęciem zwiedzania.

Wycieczka po Operze Wrocławskiej trwa około 60 minut.
Minimalnie grupa musi liczyć 10 osób, maksymalnie- nie więcej niż 100.
Zapraszamy zatem do wspólnego zwiedzania już 17 września od godziny 12:00. Cena biletu, to tylko 5 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl