Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Operacja "Zła Kobieta" Filo & Whiteboy

Operacja "Zła Kobieta" Filo & Whiteboy
 
Wszelakie akcenty militarne będą mile widziane, ale najważniejsza jest dla nas swoboda.
gdzie?Zła Kobieta
Bohaterów Monte Cassino 53, 81-767 Sopot
kiedy?od 31 sierpnia 2017 21:00 do 1 września 2017 04:00
za ile?bezpłatnie
organizatorZła Kobieta

Bitwa o Monte Cassino, znana jest nie tylko wszystkim sympatykom historii. Krwawa rzeź i wielka sława tego pojedynku przetrwały w pamięci narodowej przez tyle lat. Nasze obchody rozpoczną się zaraz po zapadnięciu zmierzchu. Wytoczymy najcięższe basy, ostre uderzenia perkusyjne i zabójcze groove'y. Na naszym parkiecie przetrwają jedynie czujni oraz zwinni. Naszym zadaniem bowiem jest zagłuszenie wroga. Jakim kamuflażem dysponujemy? Od morza znajduje się molo, na sobie zaś mamy moro.

Wszelakie akcenty militarne będą mile widziane, ale najważniejsza jest dla nas swoboda. Ponieważ celem naszym jest eksterminacja stresu. Marsz czwartkowy na Krzywy Domek jest sprawą honorową: jeśli nawet zakończy się czyimś zgonem, nie możemy mieć powodów do narzekania. Jesteście gotowi? W takim razie do usłyszenia na froncie, samych dobrych kawałków. Cześć i czołem!

WhiteBoy - stara się łączyć wszystkie gatunki zaczynając od nudisco, czy house aż po rnb i tworzy mix , który nie pozwoli zejść Państwu z parkietu. Sety muzyka oparte są na przygotowanych samodzielnie utworach, ponieważ pragnie zawsze tworzyć show unikalne. Już od pięciu lat działa aktywnie na polskiej muzycznej scenie.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Filo natomiast nadrabia melanżami, bo jego ksywka jest cienka, jak kawka zaparzona z pół łyżeczki z mlekiem. Na jego imprezach kofeina jest jednak zbędna, ponieważ Filo na klubowej scenie nieprzerwanie istnieje od roku 2006.

Na imprezę zapraszamy już 31 sierpnia 2017 roku, do sopockiej Złej Kobiety. Wydarzenie jest bezpłatne i potrwa do 4 rano dnia następnego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl