Open Stage: Sonbird - koncert
Zespół Sonbird tworzy czterech młodych, utalentowanych chłopaków pochodzących z Żywca i grających indierocka współczesnego z rzadko spotykanym zaangażowaniem.
Gdzie?
Klub Stodoła - Open Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
19 grudnia 2019 od 19:00
Za ile?
35 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 18:00, zaś początek koncertu o godzinie 19:00. 19-go grudnia w warszawskim Klubie Stodoła wystąpi zespół Sonbird, młoda indierockowa grupa, która na swoim koncie posiada, między innymi: koncerty podczas Męskiego Grania, na Open’er Festivalu oraz OFF Festivalu. Impreza będzie miała miejsce na Open Stage. Zespół Sonbird tworzy czterech młodych, utalentowanych chłopaków pochodzących z Żywca i grających indierocka współczesnego z rzadko spotykanym zaangażowaniem.

Są często porównywani do formacji Myslovitz i Kings of Leon, ale z całą pewnością mają swój własny i niepowtarzalny styl grania. Wydali w lutym swoją debiutancką płytę, pod tytułem: "Głodny", jaka w trybie błyskawicznym znika z półek sklepowych za sprawą licznych fanów, jakich formacja zgromadziła grając wiele koncertów w całym kraju. Zespół istnieje dopiero od trzech lat, a już zdążył wyrobić sobie opinię fenomenalnego performera koncertowego. Właśnie dlatego zagrali oni podczas największych polskich festiwali, zaś Gazeta Wyborcza obwieściła ich jedną z 10 najlepiej zapowiadających się formacji w kraju.

To zwycięzcy Festiwalu Supportów 2017, podczas którego głosami jury i dzięki wsparciu publiki uzyskali kontrakt sponsorski na nagrywanie swego debiutanckiego albumu. Na swoim koncie posiadają również wyróżnienie w konkursie, pod nazwą: Skoda Auto Muzyka, kiedy to znajdowali się w TOP5 samej Katarzyny Nosowskiej, a także miano NADZIEI ROKU Plebiscytu SO!MUSIC, w roku 2017. Ostatni singiel, pod tytułem: "Niepoważny" zanotował niemalże milion odtworzeń na popularnym serwisie internetowym YouTube, zdobywając przy tym liczne pozytywne komentarze.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go grudnia 2019 roku, do warszawskiego Klubu Stodoła, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych. Organizatorem imprezy jest STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl