Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

One Night In Sopot Dasein Sfinks700

One Night In Sopot Dasein Sfinks700
 
Dasein jest młodym duetem, jednak obytym już ze scenami nie tylko w kraju, ale i na świecie.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?26 sierpnia 2017 od 22:00
za ile?20 zł

Klub Sfinks700, znajdujący się w Sopocie, przy ulicy Aleja Franciszka Mamuszki 1, zaprasza Państwa bardzo serdecznie na imprezę, która odbędzie się już 26 sierpnia 2017 roku. Ponieważ koniec lata zbliża się niestety wielkimi krokami, pożegnamy lato, które przemknęło nam w deszczowych strugach oraz w krótkich przebłyskach słońca. Przemknęło również w burzowej, dusznej atmosferze, którą rozświetlały często błyskawice, w wodzie, która strumieniami lała się po chodnikach i ulicach miast. Pora więc, by uczcić te niepokojące, dziwne wakacje, dziwniejszą jeszcze bardziej imprezą. I na dodatek jeszcze bardziej niepokojącą, dziwną muzyką. Także atmosfera nie będzie odbiegać od tej dziwności oraz doda więcej duszności. Spotka Was gwałtowna burza energetyczna. Czy już Państwo wiedzą o jakiej mówimy ceremonii? Właśnie tak! One Night w Sopocie.

Dasein jest młodym duetem, jednak obytym już ze scenami nie tylko w kraju, ale i na świecie. Duet łączy to, co jest najlepsze w housie oraz w techno. Ciężki, głęboki bass, kwaśne i futurystyczne brzmienia, melodie niebanalne, które pragną wytłoczyć piętno na naszej duszy - sety są zaś prostą drogą do zatracenia się w dźwiękach, w tańcu i muzyce.

Aby nasza ceremonia była kompletna dopełni ją stary wyjadacz konsoli sfinksowej - Vacos, a także nowiutki rezydencki nabytek, muzycy, którzy świetnie sprawdzili się w czasie nocnego, niejednego maratonu - Early Robots oraz John Waiter.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Fontanna jak zawsze oznacza czystą energię, beat oraz połamany rytm, przy którym nie trudno o mocne bicie serca! Jak zawsze ściąga wszystkich maniaków adrenaliny i szybkości, tańca - niezmordowanego, machania oraz skakania każdą odnogą ciała osobno. Właśnie o to zadba największy wariat sceny neuro z Poznania, czyli Snake i rezydenci - Key, Detoxic, Twin Prix. Już blisko jest koniec lata. Należy mu się dobre i głośne pożegnanie.

Muzycznie podczas Main One Night w Sopocie usłyszycie:
* techno
* deep
* dnb
* break
* tech house

A na naszej scenie wystąpią:
* Vacos
* Dasein
* John Waiter
* Fountain
* Early Robots
* Snake
* Detoxic
* Twin Prix
* Key

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl