Oleś Brothers „The Spirit Of Nadir” i Jam session - koncert

Oleś Brothers „The Spirit Of Nadir” i Jam session - koncert
Zatem Oleś Duo jest projektem, który stara się przełamywać stereotypy, udowadniając tym, iż perkusja i kontrabas wystarczą, aby tworzyć muzykę kompletną, przepełnioną energią
Gdzie?
Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
28 kwietnia 2018 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Oleś Brothers Duo:
Marcin Oleś grający na kontrabasie oraz Bartłomiej Brat Oleś grający na perkusji to bracia, którzy od dziesięciu już lat tworzą muzykę autorską. Głównym punktem odniesienia tej muzyki jest jazz. Twórcy projektów autorskich, a ponad to towarzysze licznych sławnych jazzmanów, pochodzących ze świata, tworząc tym samym rytmiczny dreamteam. Tak o nich pisał magazyn niemiecki JazzZeitung. Lista ich współpracowników obejmuje takie nazwiska jak: Davida Murraya, Kenny’ego Wernera, Roba Browna, Erika Friedlandera, Chrisa Speeda, Theo Jorgensmanna, Williama Parkera, Rudiego Mahalla, Andrzeja Przybielskiego oraz wielu innych.

Prócz jazzowych kompozycji, które są tworzone z potrzeby następnych projektów, Olesiowie są również autorami muzyki, przeznaczonej do teatralnych sztuk, między innymi: Williama Szekspira, pod tytułem: „Miarka za miarkę”, jak również „Otella”, a także Henrika Ibsena, pt.: „Nory”; czy Yukio Mishimy, „Nie do Pary” - Andrew Bovella oraz fabularnego filmu, pt.: „Futro” i filmów animowanych.

Zatem Oleś Duo jest projektem, który stara się przełamywać stereotypy, udowadniając tym, iż perkusja i kontrabas wystarczą, aby tworzyć muzykę kompletną, przepełnioną energią, czy niespotykanymi dźwiękami. To kontynuacja dotychczasowych twórczych poszukiwań i poszerzania jazzowego języka o sonorystykę oraz koncepcje współczesnej muzyki.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 28-go kwietnia 2018 roku, w Zakopanem, w Karczmie pod Giewontem, znajdującej się przy ulicy Jana Kasprowicza 1 a. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 21:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl