Oleś Brothers – Antoni Gralak
Artyści są znani z prawdziwie niekonwencjonalnego podejścia do muzyki jazzowej, razem tworzą muzykę, która jest napełniona autorską wizją, a także oryginalnością.
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
19 lipca 2018 od 20:00
Za ile?
40 zł

Oleś Brothers i Antoni Gralak są zespołem, który powstał ze zderzenia się ze sobą trzech naprawdę wybitnych osobowości jazzu polskiego - wirtuozów, improwizatorów oraz kompozytorów. Artyści są znani z prawdziwie niekonwencjonalnego podejścia do muzyki jazzowej, razem tworzą muzykę, która jest napełniona autorską wizją, a także oryginalnością. Ich wspólny projekt, pod nazwą: "Primitivo" poszukuje odpowiedzi na pytanie, brzmiące: Jak muzyka brzmiałaby u swego zarania?

Przy czym eksplorują oni terytorium pierwotnych dźwięków, pochodzących z całej kuli ziemskiej, ale nie ograniczając się do bardzo skrupulatnie odgrywanej odnalezionej muzyki. Przenoszą ją jednak do nam współczesnych czasów i starają się w niej odnaleźć zgubione ogniwo improwizacyjnego kanonu.

Na koncert Oleś Brothers i Antoni Gralak zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go lipca 2018 roku, do krakowskiego Klubu Alchemia, znajdującego się przy ulicy Estery 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl