Ola Jas - Muzyka inspirowana kulturą portugalską

Ola Jas - Muzyka inspirowana kulturą portugalską
Chociaż na scenie polskiej muzycznej jest obecna od niedawna, to jednak jej koncerty mają wielkie zainteresowanie publiki, którą artysta potrafi uwieść aksamitnym i zmysłowym głosem.
Gdzie?
Park Picassa
Pabla Picassa, Warszawa
Kiedy?
26 sierpnia 2018 od 14:00
Za ile?
bezpłatnie

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy, by wysłuchać muzyki inspirowanej kulturą portugalską. Koncert odbędzie się w Parku Picassa, znajdującym się przy ulicy Pabla Picassa w Warszawie. Koncert Oli Jas, inspirowany muzyką FADO będzie miał miejsce już 26-go sierpnia 2018 roku.

Ola Jas jest młodą wokalistką, skrzypaczką, autorką tekstów oraz piosenek. Chociaż na scenie polskiej muzycznej jest obecna od niedawna, to jednak jej koncerty mają wielkie zainteresowanie publiki, którą artysta potrafi uwieść aksamitnym i zmysłowym głosem. Jas jest absolwentką Studium Jazzu (Policealnego), znajdującego się w stolicy, a także finalistką konkursów, jak między innymi: Nowa Tradycja, czy Mikołajki Folkowe. w roku 2018, dokładniej w styczniu ukazała się EP-ka debiutancka artystki, która była efektem jej wspólnej pracy i João de Sousa - muzyka portugalskiego odpowiedzialnego za produkcję albumu. Kompozycje artystki są utrzymane w refleksyjnym klimacie, wynikające z różnorodnym inspiracji oraz artystycznych doświadczeń. W swych utworach łączy elementy jazzu, world music i muzyki luzofońskiej z folkiem oraz ze słowiańską melancholią.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl