Ogórkiem po Pradze - wycieczka z przewodnikiem

Ogórkiem po Pradze - wycieczka z przewodnikiem
Praga jest jedynym miejscem, gdzie nadal można poczuć ducha dawniejszej Warszawy.
Gdzie?
Plac Defilad
Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
Kiedy?
28 września 2019 od 11:00
Za ile?
50 zł
Organizator
WPT 1313

Warszawska Praga jest magicznym miejscem. Potrafi przyciągać swą egzotyką. Ten jakże wyjątkowy klimat zawdzięcza, z całą pewnością temu, iż ocalała z wojennej pożogi. Jest jedynym miejscem, gdzie nadal można poczuć ducha dawniejszej Warszawy. Wycieczka tymi miejscami, po Pradze przeniesie Państwa w czasie. Ulice są pełne zabytkowych kamienic, posiadającymi piękne klatki schodowe, kameralne podwórka, czy studnie, jakich ozdobę stanowią sławne praskie kapliczki oraz dawne fabryki, po których widać ciągle ślady wojenne - wszystko to składa się na praski specyficzny folklor.

Gdyby tak w tę podróż wybrać się „ogórkiem”? Jest to możliwe! Zatem zapraszamy Państwa na wycieczkę, w której uczestniczył będzie przewodnik, w trakcie jakiej wspólnie odkrywać będziemy wiele tajemnic praskich. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, gdzie była legendarna knajpa marynarza Wicusia, czy kto w zaledwie kilka chwil upił calutką dzielnicę, dla budowy jakiej praskiej świątyni były zawierane rozejmy oraz gdzie znajduje się blok najdłuższy w całej Warszawie - będzie to wycieczka właśnie dla Was!

Trasa przejazdu zawiera słynną fabrykę wódki, o nazwie „Koneser”, piękne praskie kościoły oraz legendarny bazar Różyckiego. Odurzymy się zapachem czekoladowym , który unosi się nad fabryką samego Wedla oraz zachwycimy się pięknem praskich murali. Rafał Dąbrowiecki pokaże Państwu Pragę, który jest licencjonowanym przewodnikiem warszawskim, a także twórcą portalu, o nazwie: „Butem po Wawie”. Pozwólcie Państwo zatem zarazić się wielką miłością do stolicy. Na pokład „ogórka” zapraszamy Was w każdą sobotę. Godzina 11:00. Wyjeżdżamy z Placu Defilad. Wycieczka trwa ok. trzech godzin. zatem szukajcie Państwo Jelcza „ogórka”. Koszt wycieczki wynosi 50 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl