OFF SCENA 2019 - koncert
W ten wyjątkowy wieczór na publikę czeka także spotkanie z wielkim fenomenem sceny rumuńskiej elektronicznej, bo z samą formacją Golan.
Gdzie?
Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
Kiedy?
27 kwietnia 2019 od 18:00

Line-up: Golan, Endy Yden - nowoczesny artysta i przebojowy, a poza tym również romantyczny i klasyczny. W ten wyjątkowy wieczór na publikę czeka także spotkanie z wielkim fenomenem sceny rumuńskiej elektronicznej, bo z samą formacją Golan.

Uzupełnienie filmowego festiwalu koncertami może Wam przypominać podkładanie ścieżki dźwiękowej pod wydarzenia festiwalowe. Każdy kolejny dzień jest wypełniony projekcjami i kończy się koncertami w Klubie Zet Pe Te. Na naszą publikę czeka kilkanaście spotkań z niezwykłymi artystami, jacy potrafią zdefiniować alternatywną muzykę. Zatem Off Scena zaskoczy Was swoją różnorodnością. Program obejmuje przekrój muzycznych gatunków: od muzyki rockowej, przez folk, kończąc zaś na elektronice. Konfrontacja znanych projektów międzynarodowych z twórczością artystyczną świeżych oraz niezależnych muzyków jest polem do eksperymentów, jak również źródłem nowych inspiracji. Natomiast klimat kompleksu industrialnego, o nazwie: Tytano pozwoli Wam jeszcze głębiej poczuć pozytywną energię miasta oraz pozwolić się jej porwać.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go kwietnia 2019 roku, do krakowskiego Klubu Zet Pe Te, znajdującego się przy ulicy Dolnych Młynów 10. Zaczynamy wydarzenie o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl