OFF SCENA 2019 - koncert
Publikę czeka kilkanaście spotkań z niezwykłymi artystami, którzy potrafią zdefiniować alternatywną muzykę.
Gdzie?
Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
Kiedy?
28 kwietnia 2019 od 18:00

Piosenkowo-elektronicznie przywita Państwa Sabina, natomiast zaraz po niej wystąpi przed Wami prawdziwy łowca emocji, bo sam londyński multiinstru-mentalista, ukrywający się pod pseudonimem: Barbarossa. Na koniec zaś oddamy Państwa w ręce transowych rytmów serwowanych przez najjaśniejszą polską grupę elektroniczną, czyli JAAA!

Uzupełnienie filmowego festiwalu koncertami przypomina natomiast podłożenie dźwiękowej ścieżki pod wydarzenia festiwalowe. Zatem każdy dzień, który wypełniają projekcje jest zakończony koncertami odbywającymi się w festiwalowym klubie, o nazwie: Zet Pe Te. Publikę czeka kilkanaście spotkań z niezwykłymi artystami, którzy potrafią zdefiniować alternatywną muzykę. Off Scena zaskoczy Was swą różnorodnością. Program imprezy obejmuje cały przekrój muzycznych gatunków, zaczynając od muzyki rockowej, przechodząc przez folkową, a kończąc na muzyce elektronicznej. Konfrontacja znanych projektów muzycznych międzynarodowych z artystyczną twórczością świeżych oraz niezależnych artystów jest wielkim polem do eksperymentów, a także źródłem nowych inspiracji, przeznaczonych dla obu tych stron. Klimat kompleksu industrialnego, o nazwie: "Tytano" pozwoli Państwu z jeszcze większą mocą poczuć pozytywną energię miasta oraz pozwolić się jej porwać.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go kwietnia, do krakowskiego Klubu Zet Pe Te, znajdującego się przy ulicy Dolnych Młynów 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl