Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Of The Wand And The Moon/ Grift/ By The Spirits

Of The Wand And The Moon/ Grift/ By The Spirits
 
Kompozycja pozostaje w tematyce związanej z pogaństwem, natomiast runiczne motywy odgrywają rolę znaczącą w muzyce, w tekstach piosenek oraz w graficznej stronie albumów.
gdzie?Pogłos Sala Główna
Burakowska 12, 01-066 Warszawa
kiedy?8 września 2017 od 19:00
za ile?60 zł

Southern Discomfort oraz Deerhunter Booking zapraszają Państwa bardzo serdecznie do Klubu o nazwie Pogłos na wyjątkowy wieczór, który spędzicie z legendą neofolku. Mowa oczywiście o Of The Wand And The Moon. Przedstawiamy Wam zatem projekt duński, który został założony w roku 1998 przez Kima Larsena na Bornholmie, w regionie Hovedstaden. Brzmienie tego projektu jest zainspirowane silnie twórczością prekursorów neo-folku, jak między innymi:
* Death in June

Kompozycja pozostaje w tematyce związanej z pogaństwem, natomiast runiczne motywy odgrywają rolę znaczącą w muzyce, w tekstach piosenek oraz w graficznej stronie albumów. W roku 2005 Kim Larsen do życia powołał własną wytwórnię, pod nazwą: Heiðrunar Myrkrunar, a w niej oprócz swoich płyt wydaje także materiały innych formacji, to jest: Les Chasseurs De La Nuit i szwedzkiego Solblot.

Szwecka grupa Grift gra muzykę zwaną atmosferycznym black metalem. Liderem zespołu jest Erik Gärdefors, który w roku 2016 prze-aranżował piosenki zespołu na neofolkową konwencję. Koncert pod tym właśnie szyldem będzie występem pierwszym Szweda w naszej stolicy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

By the spirits z Wrocławia gra również neofolk. Jest to projekt jednoosobowy z pogranicza neofolku/folku i pochodzi z Dolnego Śląska. Został powołany do życia oficjalnie w roku 2016, w marcu. Do tej pory na koncie ma ten projekt demo oraz wydaną dzięki nakładowi Sineater Records Ep-kę na 7" winylu. Mimo krótkiego stażu dzielił scenę z klasykami gatunku, na przykład z:

* Death in June
* Of the Wand and the Moon

Jego muzyka to klasyki gatunku neofolkowego. W tekstach pojawiają się tematy wiążące się z naturą, śmiercią oraz z duchowością. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 8 września 2017 roku, w warszawskim Pogłosie na Sali Głównej. Występ rozpocznie się o godzinie 19:00, natomiast koszt wstępu wynosi 60 złotych. Będzie miał on miejsce przy ulicy Burakowskiej 12.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl