Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Oddisee & Good Compny - koncert

Oddisee & Good Compny - koncert
 
Na swoim koncie Oddisee ma dwa studyjne albumy, a także kilka EPek, instrumentalnych albumów oraz mixtapów.
gdzie?Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
kiedy?21 października 2017 od 17:00
za ile?49 zł

Klub Stodoła oraz Live Nation z wielką dumą prezentują Państwu: Oddisee & Good Compny. Na ten niezwykły koncert zaprosimy Was 21 października tego roku, do gdańskiego Klubu muzycznego Parlament, znajdującego się przy ulicy Świętego Ducha 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, zaś bilety wstępu są w cenie 49 złotych. Wówczas wystąpi przed Wami na żywo raper, który pochodzi ze stolicy USA. Jego pseudonim brzmi Oddisee, natomiast imię prawdziwe to - Amir Mohamed. Podczas ostatniej wiosny dał wspaniały koncert, w warszawskiej Stodole. Publice obiecał, że jeszcze go zobaczy i właśnie dotrzymuje słowa, ale tym razem wystąpi nad polskim Bałtykiem.

Na swoim koncie Oddisee ma dwa studyjne albumy, a także kilka EPek, instrumentalnych albumów oraz mixtapów. Ma również więcej niż dwadzieścia trzy miliony odsłon na Spotify. Opisywano artystę, miedzy innymi w: Washington Post, czy też NPR, a także wychwalany był przez Stereogum i Pitchfork. Występował w Sound Select Red Bull i Tiny Desk NPR oraz na festiwalach, jak na przykład: Sasquatch i Glastonbury.

W roku 2017 swój debiut miał album, pod tytułem: "The Iceberg". Zebrał on bardzo pochlebne recenzje. To następna płyta po "Alwasta EP" oraz "The Odd Tape" (album instrumentalny), które zostały wydane w roku 2016. Zaś wydany w 2015 roku album, noszący tytuł: "The Good Figh" zdobył miejsce na liście, zwanej Top 10 w albumach iTunes Rap/Hip-Hop. Wygrał również nagrodę Music iTunes - najlepszy hip-hopowy album, w roku 2012.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl