Oddech spoza codzienności - Wystawa prac Magdaleny Sławińskiej

Oddech spoza codzienności - Wystawa prac Magdaleny Sławińskiej
Wystawa składa się z kolekcji obrazów, prezentujących naturę. Nie brakuje nadmorskich pejzaży, kwietnych łąk i ogrodów, a także pięknych górskich szczytów.
Gdzie?
Galeria ODT Światowid
Stefanii Sempołowskiej 54, 51-661 Wrocław
Kiedy?
16 listopada 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Ośrodek Działań Twórczych Światowid

Od wielu już lat Magdalena Sławińska maluje, bo taką ma potrzebę serca. Jest to jej wielka pasja, dzięki której ma możliwość zapomnieć o problemach życia codziennego oraz o pracy w której niejednokrotnie spotyka się z chorobą i negatywnym jej oddziaływaniem. Jest lekarzem, dzięki czemu ma wielką świadomość kruchości ludzkiego życia. 5 minut bez oddechu i następuje koniec. Autorka często obserwuje naturę, a wrażenia przelewa na papier, jest to dla niej niczym oddech. To jak energia, która dodaje życia i pozwala odnaleźć w życiu radość.

Wystawa składa się z kolekcji obrazów, prezentujących naturę. Nie brakuje nadmorskich pejzaży, kwietnych łąk i ogrodów, a także pięknych górskich szczytów. Artystka ma już za sobą swoją debiutancką wystawę o nazwie "Krajobrazy i wodne lustra", było to 10 lat temu. Wystawa miała miejsce we Wrocławiu w Galerii ODT Światowid. Mija 10 lat, artystka wraca tutaj ponownie. Przez ten czas poznała nowe techniki a zarazem nauczyła się dojrzałości przekazu.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16 listopada 2018 roku o godzinie 18.00do Galerii ODT Światowid we Wrocławiu. Wystawa otwarta będzie od 16 listopada, aż do 7 grudnia. Organizatorem wystawy jest Ośrodek Działań Twórczych Światowid.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl