Obrazy Ogniem Malowane
Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, co zmotywowało nas do tego, by te działania kontynuować i nadać im charakter corocznych spotkań imprezowych
Gdzie?
„Plama” Gdański Archipelag Kultury
Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Kiedy?
20 października 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
"Plama" Gdański Archipelag Kultury w Gdańsku

Obrazy Ogniem Malowane- akcja artystyczna w plenerze, gdzie motyw przewodni to ogień oraz światło, będące elementem rzeźbiarskiej instalacji, aranżowania przestrzeni oraz działań teatralnych.

Pierwsza taka impreza miała miejsce 25 lat temu, a jej charakter była warsztatowy. Imprezę prowadził nieżyjący już, wybitny ceramik- Edward Roguszczak. Impreza nie była w żaden sposób promowana, a jednak zgromadziła bardzo dużą widownię w sąsiedztwie instalacji oraz w okolicy w oknach dużych 10-piętrowych budynków. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, co zmotywowało nas do tego, by te działania kontynuować i nadać im charakter corocznych spotkań imprezowych w których bierze coraz to większa liczba zarówno artystów, jak i widzów.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20 października 2018 roku o godzinie 18.00 do Gdańskiego Archipelagu Kultury "Plama". Wstęp jest bezpłatny.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl