Obłoczni, czyli Sen Chopina
Musical oscyluje wokół dramatycznego konfliktu, opartego na najnowszych informacjach biograficznych z życia kompozytora.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
24 marca 2017 od 19:00
Za ile?
45 zł
Organizator
Bielański Ośrodek Kultury

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu przy ulicy Solnej 1 zaprasza serdecznie w imieniu organizatora Bielańskiego Ośrodka Kultury na spektakl, który nie traktuje chopinowskiego tematu w klasyczny sposób. Nie jest to inscenizacja akademicka, nie jest również utrzymana w nazbyt podniosłym tonie. Pojawią się swobodne momenty, rzec można, że nawet żartobliwe.

24 marca, o godzinie 19:00 na scenie przy Solnej 1 zobaczyć będzie można spektakl pod tytułem Obłoczni, czyli Sen Chopina. Reżyserem wydarzenia jest Grzegorz Walczak. Wśród aktorów pojawią się: Henryk Talar, Olgierd Łukaszewicz oraz Grzegorz Walczak. Autorami muzyki są: Ewa Beata Ossowska, Maria Pomianowska oraz Gwidon Cybulski.

Musical oscyluje wokół dramatycznego konfliktu, opartego na najnowszych informacjach biograficznych z życia kompozytora. Fakty, które posłużyły za kanwę przedstawienia zostały opublikowane przez Magdalenę Oliferko. Były to odnalezione listy Chopina oraz korespondencja Fontany adresowana do przyjaciół. Akcja musicalu to oniryczna, intrygująca szerszą publiczność formuła fantasy realizująca się pod postacią dialogów prowadzonych po śmierci muzyków.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Serdecznie zapraszamy! Już 24 marca Obłoczni, czyli Sen Chopina w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl