O. Torvald w Kwadratowej- koncert
Nie podlega żadnej dyskusji fakt, że O. Torvald jest najbardziej pracowitą ukraińską grupą muzyczną. Panowie wciąż koncertują, a jakość ich występów wciąż jest bardzo wysoka.
Gdzie?
AK PG Kwadratowa
Siedlicka 4, 80-222 Gdańsk
Kiedy?
22 marca 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Już w marcu bieżącego roku ukraińska grupa O. Torvald wyruszy w trasę koncertową po Europie. Muzycy będą mieli przyjemność, odwiedzić Polskę oraz Czechy, Niemcy i Austrię. Podczas swoich koncertów chłopaki prezentować będą materiał z najnowszego albumu, jak również przypomną swoim słuchaczom, swoje największe kawałki. Zespół O. Torvald istnieje już ponad 10 lat, muzycy pochwalić się mogą 5-cioma płytami i 2-ma epkami. Nie podlega żadnej dyskusji fakt, że O. Torvald jest najbardziej pracowitą ukraińską grupą muzyczną. Panowie wciąż koncertują, a jakość ich występów wciąż jest bardzo wysoka.

Krytycy muzyczni i promotorzy okrzyknęli zespół, najlepszym ukraińskim, koncertowym zespołem muzycznym. O. Torvald już dłuższy czas jest headlinerem na najważniejszych festiwalach. Chłopaki tworzą muzykę do różnych filmów, są także reprezentantami słynnych, światowych marek. Już nie raz dało się zasłyszeć opinie, że O. Torvald to najważniejszy, ukraiński zespół rockowy. Na swoim koncie mają także wygrane eliminacje do konkursu Eurowizji, było to dokładnie rok temu. Owocem tej wygranej była możliwość reprezentowania Ukrainy podczas 62-go konkursu Eurowizji.

Zapraszamy serdecznie już 22 marca 2018 roku do Gdańska do AK PG Kwadratowa. Zaczynamy o godzinie 19.00. Cena biletu 30 zł. Nie możecie tego przegapić!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl