O.Torvald - koncert
Formacja już od jakiegoś czasu stała się headlinerem ważnych festiwali, tworzą także muzykę do filmów, jak również reprezentują sławne marki światowe.
Gdzie?
D.K. Luksus
Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław
Kiedy?
23 marca 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go marca 2018 roku na koncert, w wykonaniu zespołu rockowego O.Torvald. Wydarzenie odbędzie się w granicach europejskiej trasy koncertowej formacji. Zaczynamy o godzinie 19:00, we Wrocławiu, przy ulicy Wita Stwosza 16, natomiast bilety wstępu kosztują 30 złotych. Na koncercie zaprezentujemy Państwu całkiem nowy materiał, pochodzący z nowego krążka chłopaków, ale nie mogłoby również zabraknąć najlepiej przez słuchaczy znanych piosenek grupy.

W roku 2018, dokładnie w marcu ukraińska formacja O.Torvald wyruszy w trasę koncertową po kontynencie europejskim. Artyści mają w planach odwiedzić aż cztery kraje, jak: Niemcy, Polskę, Czechy oraz Austrię. Natomiast na koncertach będzie głównie prezentowany materiał, pochodzący z nowego albumu, ale tak jak było już zapowiadane: nie może zabraknąć starych, dobrych hitów grupy. Najwięcej występów O.Torvald zagrają u nas w kraju, ponieważ aż siedem: w Warszawie, Lublinie, Krakowie, we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu oraz w Rzeszowie.

O.Torvald założony został już więcej niż dziesięć lat wstecz, a na swym koncie ma pięć krążków oraz dwie EPki. Bez jakichkolwiek wątpliwości jest jednym z bardziej pracowitych zespołów z Ukrainy, ponieważ bez ustanku koncertuje i równocześnie nie traci na swej jakości. Grają na takim samym poziomie co kilka lat temu, a może nawet na lepszym. Pośród krytyków muzycznych oraz promotorów grupa O.Torvald uzyskała zaszczytną sławę najlepszego ukraińskiego zespołu koncertowego.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Formacja już od jakiegoś czasu stała się headlinerem ważnych festiwali, tworzą także muzykę do filmów, jak również reprezentują sławne marki światowe. Często też padają głośne słowa, iż może to być nowy najważniejszy rockowy zespół na Ukrainie. W roku 2017, w lutym grupa wraz ze swoją piosenką, pod tytułem: „Time” wygrała eliminacje ukraińskie eurowizyjne i dzięki temu mogli reprezentować swoją ojczyznę na sześćdziesiątym drugim konkursie Eurovision.

W naszym kraju O.Torvald grali już kilka razy, prócz koncertów solowych pojawili się także na Przystanku Woodstock, na Juwenaliach w Krakowie, czy też na Finale WOŚP w stolicy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl