Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

O.S.T.R. - koncert

O.S.T.R. - koncert
 
Przemyślenia wiążące się z tym właśnie wydarzeniem stały się w dużej mierze treścią albumu wydanego w roku 2016, w lutym, noszącego tytuł: "Życie po śmierci".
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?24 listopada 2017 od 20:00
za ile?49 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Raper, muzyk, instrumentalista oraz producent. Taki właśnie jest O.S.T.R. Ponadto jest jednym z bardziej utalentowanych i pracowitych artystów w naszym kraju. Już od kilkunastu lat podąża konsekwentnie obraną drogą artystyczną. Natomiast na hip-hopowej scenie w Polsce osiągnął to co można było osiągnąć.

Bardzo intensywnie prowadzone trasy koncertowe, a co za tym idzie niezbyt zdrowy tryb życia musiały w końcu odcisnąć swe paskudne piętno na prywatnym życiu gwiazdy. W roku 2015 raper przeszedł zabieg, mający na celu ratowanie życia, mianowicie lekarze ze szpitala wojewódzkiego specjalistycznego imienia M. Kopernika, Łódź zrekonstruowali muzykowi płuco. Przemyślenia wiążące się z tym właśnie wydarzeniem stały się w dużej mierze treścią albumu wydanego w roku 2016, w lutym, noszącego tytuł: "Życie po śmierci". Został on wspaniale przyjęty przez słuchaczy oraz przez krytykę.

Producent pochodzi z rodziny muzycznej, przyszedł na świat i został wychowany w mieście Łódź. To tutaj rozpoczął swoją muzyczną drogę w granicach formacji LWC oraz Obóz T.A. Szybko również pozwolił poznać się solowo jako zwycięzca wielu konkursów wolnego mikrofonu, czyli tak zwanych bitew freestylowych. Krótki i zupełnie przypadkowy koncert w klubie Prokadencja, w Łodzi zapewnił artyście kontrakt na debiutancka płytę w roku 2001, w Asfalt Records. Po dziś dzień jest zresztą związany z tą wytwórnią. Jest przyjacielem dla swych fanów, człowiekiem bardzo towarzyskim, otwartym oraz skromnym. Ma żonę oraz dwóch synów.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert tym samym, zapraszamy Państwa serdecznie już 24-go listopada 2017 roku, do warszawskiego Klubu Stodoła - Main Stage, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 49 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl