Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

O.S.T.R. & DJ Haem - Instrukcja Obsługi Świrów Tour - koncert

O.S.T.R. & DJ Haem - Instrukcja Obsługi Świrów Tour - koncert
 
O.S.T.R. jest jednym z bardziej utalentowanych oraz pracowitych artystów w naszym kraju. Producent, muzyk, raper i instrumentalista.
gdzie?Hala 90B
Elektryków 0, 80-863 Gdańsk
kiedy?16 marca 2019 od 21:00
za ile?49 zł

Artyści wyruszają w Polskę razem ze swoją: “Instrukcją obsługi świrów”. Jeżeli jesteście Państwo miłośnikami starej dobrej szkoły, jeżeli kochacie hip-hop w jego wydaniu bardziej klasycznym - musicie koniecznie być wówczas z nami! Zapraszamy!

O.S.T.R. jest jednym z bardziej utalentowanych oraz pracowitych artystów w naszym kraju. Producent, muzyk, raper i instrumentalista. Od kilkunastu już lat podąża konsekwentnie w obranym raz kierunku artystycznym. Na hip-hopowej scenie krajowej właściwie wszystko już osiągnął. Jest autorem więcej niż dwudziestu płyt muzycznych. Posiadaczem pięciu złotych oraz dziewięciu platynowych albumów. Ponad to jest dwukrotnym laureatem Nagrody Fryderyk. Również jest jednym z pionierów w wykorzystywaniu zespołu instrumentalistów podczas hip-hopowych koncertów.

Doceniany przez świętej pamięci Czesława Niemena, wiele razy współpracował z Michałem Urbaniakiem, a także z braćmi Waglewskimi Emade i Fiszem. Z Kasią Nosowską dyrektorowali artystycznie trasie Męskie Granie 2013. Artysta dał również niezwykły oraz świetnie wyprodukowany koncert, który transmitowała telewizja TVP Kultura w granicach prestiżowego cyklu, pod nazwą: "Made In Polska". Ostry jest absolwentem Łódzkiej Akademii Muzycznej (klasa skrzypiec) i sprytnie potrafi swoją wiedzę klasyczną wykorzystać w produkcjach, które opierają się na czarnej miejskiej muzyce.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 16-go marca 2019 roku, do gdańskiej Hali 90 B, znajdującej się przy ulicy Elektryków 0. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 49 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl