Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Nothing But Thieves - koncert

Nothing But Thieves - koncert
 
Występy dotychczasowe Nothing But Thieves dały im wielką renomę jednego z najlepszych młodych zespołów koncertowych na całym świecie.
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?30 stycznia 2018 od 20:00
za ile?89 zł

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie Państwa zaprasza na koncert zespołu Nothing But Thieves. Formacja w tempie ekspresowym wyprzedała koncert listopadowy, odbywający się w stolicy i w związku z tym zagrają kolejny koncert już 30-go stycznia 2018 roku, w klubie Studio, Kraków.

Występy dotychczasowe Nothing But Thieves dały im wielką renomę jednego z najlepszych młodych zespołów koncertowych na całym świecie. Są również ulubieńcami publiczności polskiej, a występowali w naszym kraju wielokrotnie, na przykład na: Przystanku Woodstock, w roku 2017 oraz wcześniejszych koncertach klubowych, odbywających się w Warszawie.

Wiernych fanów formacja zdobyła takimi przebojami, jak: "Wake Up Call", "Graveyard Whisteling", "Trip Switch", zaś w tym roku wracają z nowym i długo oczekiwanym albumem, pt.: "Broken Machine". Następcę przebojowego debiutu z roku 2015 (wydano z niego aż osiem singli) wyprodukował sam Mike Crossey (Foals, The 1975, Arctic Monkeys oraz Twenty One Pilots), natomiast materiał nagrany został w Ranch Studios, Kalifornia. Płytę promują bardzo dobrze przyjęte single, pt.: "Sorry" oraz "Amsterdam".

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy już 30-go stycznia 2018 roku, do krakowskiego Klubu Studio. Zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 89 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl