Nosowska na tłusto - koncert
Kiedy tylko zespół Hey ma wolne, to Nosowska solo penetruje miejsca, w które nie zapuszcza się ze swoim zespołem macierzystym. Zawsze jednak współpracuje ze wspaniałymi partnerami.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
25 października 2018 od 19:30
Za ile?
65 zł

W trakcie ośmiu koncertów, które odbyły się w największych miastach w kraju usłyszą Państwo tłuste bity, pochodzące z najnowszego wydawnictwa solowego Katarzyny Nosowskiej. Nowy materiał tworzyli razem z Michałem Królem FOXem. Premiera płyty jest zaplanowana na jesień tego roku. Teraz natomiast możecie posłuchać wręcz brawurowego singla, noszącego tytuł: "Ja pas!"

Kłopotliwym staje się przedstawienie Katarzyny Nosowskiej jedynie w kilku słowach, czy też zdaniach, ponieważ jest ona artystką, która wynajmuje magazyn sporych rozmiarów, aby zamieścić wszystkie swe statuetki oraz dyplomy przeznaczone dla najlepszej krajowej wokalistki, a także autorki tekstów. Ciężko zrozumieć jak mogło dojść do tego, że taka skromna i unikająca tłumów kobieta zdołała zdominować polską scenę muzyczną. Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta: uczynił to jej wielki talent oraz pracowitość. Kiedy tylko zespół Hey ma wolne, to Nosowska solo penetruje miejsca, w które nie zapuszcza się ze swoim zespołem macierzystym. Zawsze jednak współpracuje ze wspaniałymi partnerami.

Ostatnimi czasy artysta eksploruje także sfery nie pochodzące z muzycznego świata. Od roku działa bardzo aktywnie na Instagramie. Prowadzi tam treningi fatness, a przybierając wesołą gębę, mawia o życiu, o show-biznesie, współczesnych snobizmach, czy też fobiach oraz modach, a także o celebrytach. Zwięźle, szalenie błyskotliwie, szczerze, jak również bardzo dowcipnie. Ponad to cykl filmików, pod tytułem: „A ja żem jej powiedziała…” został inspiracją do książki pod takim samym tytułem, która swoją premierę miała 23-go maja.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem zapraszamy was bardzo serdecznie już 25-go października 2018 roku, do gdańskiego Starego Meneżu, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 65 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl