Norman Beaker TRIO - koncert
Formacja jest jedną z najciężej pracujących oraz jedną z nielicznych jego pokolenia, która nadal stara się wydawać świeże rzeczy.
Gdzie?
Six Seasons
Klimczaka F. 15, 02-972 Warszawa
Kiedy?
25 września 2019 od 20:00
Za ile?
60 zł

Zespół jest złożony z cenionych muzyków brytyjskich, jacy grali oraz współpracowali z jakże szerokim gronem rockowych mistrzów świata, a pośród nich znaleźli się: BB King, Jack Bruce, Buddy Guy, Alexis Korner, Larry Garner, Chris Farlowe, Graham Bond, Robert Plant, Chuck Berry, Jimmy Page, Peter Green, Van Morrison, Louisiana Red i inni.

Norman Beaker od czterech dekad jest liderem na brytyjskiej scenie bluesowej. Grywał z muzykami, jak między innymi: Alexis Korner, Jack Bruce, Graham Bond, Tony Ashton, Eric Burdon, Paul Jones i inni. Sam BB King o artyście mówił, że jest niczym biały Freddie King. Nie był to oczywiście czczy komplement, o czym świadczy wspólna praca Beakera z artystami takiej klasy jak: BB King, czy Buddy Guy, Jimmy Rogers, Lowell Fulson, Chuck Berry, Fenton Robinson, Carey Bell, Jon Lord, James Booker, Larry Garner i Ruby Turner.

Formacja jest jedną z najciężej pracujących oraz jedną z nielicznych jego pokolenia, która nadal stara się wydawać świeże rzeczy. W ostatnim czasie grupa dawała koncerty w Europie z samym Chirsem Farlowe, a także Vanen Morrissonem. Ostatnia płyta zespołu, nosi tytuł: „Between the Lines.” Nieustannie są w trasie koncertowej, tak samodzielnej, jak również wspomagającej Larrego Garnera oraz Chrisa Farlowe (od niemalże dwudziestu lat). Zespół łączy wszelakie rodzaje muzyki bluesowej z wielością energii oraz z solidną dawką dobrego humoru.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go września 2019 roku, do warszawskiego Klubu Six Seasons, znajdującego się przy ulicy Klimczaka F. 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl