Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Noisia w Wrocławiu - koncert

Noisia w Wrocławiu - koncert
 
Pośród nagrań, które niewątpliwie odcisnęły trwałe piętno na tym muzycznym gatunku, nie jest trudno odnaleźć tych od Noisia
gdzie?Klub Pralnia
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
kiedy?24 listopada 2017 od 22:00
za ile?45 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na dwa koncerty mistrzów holenderskich DnB. Jedna wizja, ukazywana przez trzy osoby, poza tym przekraczanie granic oraz liczne aspiracje do tworzenia piosenek, które brzmią jak nic innego. Martijn van Sonderen, Nik Roos oraz Thijs de Vliger mają wspólną pasję, która ciągnie ich ku postępowi, ku nowinkom technicznym, jak również bezwzględnej kontroli jakości dotyczącej wszystkiego, co przez nich stworzone. Zadebiutowali w roku 2003 i szybciutko zdobyli sukces - w ciągu dwóch lat wydawali, między innymi w: Shogun, Moving Shadows, Subtitles, Ram, Renegade Hardware.

I taki był właśnie ich początek. Już dekadę później stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych oraz wpływowych muzyków Drum and Bass. Jeśli zaś chodzi o życie prywatne członków zespołu to są fanami dobrego humoru oraz hip-hopu, a także wszystkiego co wiąże się z eksperymentem z zakresu elektronicznej muzyki. Są twórcami aż trzech świetnych wytwórni: Division, Vision oraz Invisible, ponad to wydali remixy dla Skrillexa i The Prodigy. Byli także kuratorami festiwalu, pod nazwą Noisia Invited. Stworzyli muzykę do filmów, na przykład: "Kryptonim U.N.C.L.E", "Transformers 3".

Pośród nagrań, które niewątpliwie odcisnęły trwałe piętno na tym muzycznym gatunku, nie jest trudno odnaleźć tych od Noisia, między innymi: "Tommy;s Theme", "Shellshock", "Contact", "Stigma", czy też "Split The Atom". Rok 2016 przyniósł kolejną płytę, pod tytułem: "Outer edges" - określaną mianem majstersztyka oraz kolejnego podejścia do spełniania ich wizji, czyli przekraczania granic. Zapraszamy zatem na wspaniałe show, które wzbogaciliśmy wizualnie oraz technicznie. Jest to wręcz odczuwalne fizycznie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wydarzenie odbędzie się już 24-go listopada 2017 roku, we wrocławskim Klubie Pralnia, znajdującym się przy ulicy Krakowskiej 100. Zaczynamy o godzinie 22:00, zaś bilety wstępu kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl