Nocny Kochanek Empik Galeria Bałtycka
Płyta muzycznie jest inspirowana ikonami tego gatunku, jak: Metallica, Iron Maiden, Blind Guardian i Manowar.
Gdzie?
Empik Galeria Bałtycka
Aleja Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk
Kiedy?
17 stycznia 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
EMPiK w Galerii Bałtyckiej

Nocny Kochanek jest muzycznie klasycznym heavy metalem inspirowanym gigantami tego gatunku, co można usłyszeć już na pierwszym planie. Korzystając z humoru, dystansu do świata, gry językowe oraz pastisz, Nocny KOchanek rysuje przed nami obraz krajowej subkultury metalowej, jednak nie jedynie. Formacja powstała w roku 2012, w charakterze alter ego zespołu Night Mistress. Zaliczyli, przez kilka lat koncertowania, największe klubowe sceny oraz festiwalowe w kraju, jednak nie wstydzą się, przy czym uwielbiają powracać także do tych mniejszych. Po roku bardzo intensywnej promocji płyty bez żadnego wsparcia dużych wytwórń oraz wielkich stacji radiowych sami „Zdrajcy Metalu” zdobyli status złotej płyty. Rekordową wręcz publikę zgromadził ich występ na Festiwalu Pol’and’Rock, w roku 2018 (Kostrzyn).

11-go stycznia 2019 roku będzie miała miejsce premiera trzeciej płyty formacji, pod tytułem: „Randka w Ciemność”. Grupa zaprezentuje kolejną dawkę dobrego humoru w lirycznej warstwie, głównie skupiając się, tym razem, na damsko-męskich relacjach. Płyta muzycznie jest inspirowana ikonami tego gatunku, jak: Metallica, Iron Maiden, Blind Guardian i Manowar. Zaraz po premierze ruszają w trasę, pod tytułem: „Trasa w Ciemność”, ale zabraknąć nie mogło tutaj premierowych spotkań, odbywających się w salonach Empik.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go stycznia 2019 roku, do gdańskiego Empiku w Galerii Bałtyckiej, przy Alei Grunwaldzkiej 141. Zaczynamy o godzinie 18:00, na wydarzenie które jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl