Nocne Granie u Witkacego / Max Klezmer Band - koncert

Nocne Granie u Witkacego / Max Klezmer Band - koncert
W roku 2018 formacja Max Klezmer Band utworzyła całkiem nowy muzyczny projekt, pod tytułem: "The best of..." z nowym składem.
Gdzie?
Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - Scena A. Bazakbala
Chramcówki` 15, 34-500 Zakopane
Kiedy?
28 września 2018 od 21:30
Za ile?
25 zł

W 2018 roku formacja obchodzi swój jubileusz dwudziesto-lecia istnienia. Z tej okazji przygotowali zestaw swych najlepszych piosenek, czyli The best of, oczywiście Max Klezmer Band.

Zespół powstał w roku 1998. Natomiast w 2009 roku obchodził swoje dziesięcio-lecie na antenie Radia Polskiego 3, Warszawa. Również w roku 2009 wzięli udział w festiwalu międzynarodowym, pod nazwą: Jazz Ocho Rios, Jamajka i zagrali więcej niż trzysta koncertów, tak w kraju, jak i poza jego granicami. Od 24-go do 20-go stycznia roku 2010, grupa ponownie zgrała na Jamajce w czasie festiwalu międzynarodowego, o nazwie: Blues & Jazz, razem z takimi gwiazdami, jak między innymi: Jennifer Hudson, Jon Secada, Joss Stone, Billy Ocean oraz wielu innych. W roku 2018 formacja Max Klezmer Band utworzyła całkiem nowy muzyczny projekt, pod tytułem: "The best of..." z nowym składem. Zaś owocami ich współpracy są najlepsze piosenki, jednak w nowych i odświeżonych aranżacjach. Jest ich dwanaście.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 28-go września 2018 roku, do zakopiańskiego Teatru imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza, znajdującego się przy ulicy Chramcówki 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl