Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Noche Latina... sen kubańskiej nocy

Noche Latina... sen kubańskiej nocy
 
Za sprawa muzyki i piosenek nasza publika przeniesie się do urokliwych zaułków starej Havany, by zasmakować w niesamowitym klimacie Kuby.
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?9 grudnia 2017 od 19:00

VIS A VIS Teatr oraz Willa Kmicic bardzo serdecznie zapraszają Państwa na "Noche Latina… Sen Kubańskiej Nocy". Przedstawienie odbędzie się już 9-go grudnia 2017 roku, w Zakopanem, w Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11a. Startujemy o godzinie 19:00. Wielkie szlagiery pochodzące z muzyki latynoskiej, ale nie tylko, specjalnie dla Was zaśpiewa Mili Morena. Jest ona rodowitą Kubanką, gwiazdą Teatru, artystką estrady orz sceny, charyzmatyczną, jak również zjawiskową.

Za sprawa muzyki i piosenek nasza publika przeniesie się do urokliwych zaułków starej Havany, by zasmakować w niesamowitym klimacie Kuby. Show jest złożony z niezwykle zmysłowych i porywających oraz nastrojowych utworów. Z pewnością rozgrzeją one atmosferę, a także zapewnią wyśmienitą rozrywkę, jak również niezapomniane wrażenia przenosząc Was w ciasne i klimatyczne ulice miasta portowego pośród zapachu najprawdziwszych cygar. Inscenizacją zajął się Bartłomiej Piotrowski, który jest także założycielem Teatru jak wyżej, reżyserem, który specjalizuje się w formach kameralnych teatralnych, a zwłaszcza tanecznych, wokalnych oraz muzycznych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl