Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Noc Świętojańska w Gdańsku 2017

Noc Świętojańska w Gdańsku 2017
 
Vavamuffin koncertują na wielu krajowych i zagranicznych scenach i właśnie te koncerty są najmocniejszą stroną tej grupy.
gdzie?Plac Zebrań Ludowych
3 Maja, 80-513 Gdańsk
kiedy?23 czerwca 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa serdecznie na fantastyczną gdańską imprezę Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej! Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 na Scenie Głównej, przy ulicy 3 Maja w Gdańsku wyrzutem kolorowych proszków holi. Kolejne rzuty kolorowych eksplozji planowane są systematycznie co godzinę. Oprócz tych atrakcji na scenie pojawi się aż trzech DJ, którzy zapewnili, że dadzą z siebie wszystko i będą umilać czas uczestnikom imprezy.

Punktualnie o godzinie 20:00 na deskach sceny pojawi zespół Vavamuffin. Formacja pochwalić się może ponad czterysta koncertami. Grali już w wielu małych salkach klubowych oraz przed stutysięczną publicznością. Vavamuffin koncertują na wielu krajowych i zagranicznych scenach i właśnie te koncerty są najmocniejszą stroną tej grupy. Fani twierdzą, że kto raz zobaczy Vavamuffin, stale będzie chciał więcej... i więcej... i więcej.

O 21:30 pojawi się gwiazda wieczoru. W tym roku gwiazdą Festiwalu Kolorów Nocy Świętojańskiej będzie kultowa formacja Lady Pank. Grupa Lady Pank to jedna z najpopularniejszych oraz najbardziej legendarnych polskich formacji rockowych. Powstała we Wrocławiu, w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Od września 1981 nieprzerwanie koncertują i nagrywają albumy, tak w Polsce, jak i poza jej granicami. Lady Pank to pierwszy polski zespół, który pochwalić się może własnym oficjalnym radiem internetowym "RMF Lady Pank", które dostępne jest w serwisie internetowym.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl