Noc Świętojańska 2019
Wystąpią przed Wami formacje, którym z pewnością uda się wprowadzić Was we wspaniałą baśniową atmosferę tej najkrótszej nocy w całym roku.
Gdzie?
Centrum Kultury "Zamek" we Wrocławiu
Pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław
Kiedy?
22 czerwca 2019
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Centrum Kultury "Zamek" we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na obchody najkrótszej nocy roku, kupalnocki, czy Nocy Kupały do Zamku. Odbędą się wówczas ciekawe warsztaty, energetyzujące koncerty oraz plecenie wianków. Teraz już zanotujcie Państwo tę datę: 22-gi czerwiec (sobota), rok 2019.

Tegoroczne obchody przesilenia letniego zaczniemy rodzinnym, interaktywnym koncertem, który jest dedykowany najmłodszym milusińskim (już od pierwszego roku życia) oraz ich rodzicom. Zaplanowaliśmy w zielonym parku (CK Zamek) szereg warsztatów tematycznych, jak między innymi: makaronowe kolczyki-listki, warsztaty architektoniczne, pocztówki wykonywane metodą zwaną bruchlettering oraz rzecz jasna plecenie wianków, z polnych świeżych kwiatów. Dla ludzi spragnionych relaksu, będzie czekała joga na trawie i specjalna strefa relaksu.

Wystąpią przed Wami formacje, którym z pewnością uda się wprowadzić Was we wspaniałą baśniową atmosferę tej najkrótszej nocy w całym roku. Zagra: kameralny wrocławski skład - Broad Peak, muzyczni reprezentanci sceny krakowskiej dream pop - Rycerzyki, czy też TeChytrze – skład lubelski, który inspiruje się free-jazzem, muzyką alternatywną i punkiem sięgnął po sam folklor Lubelszczyzny.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

A na koniec, oczywiście w zgodzie z tradycją, symboliką kupalną ognia oraz wody, w świetle pochodni wszyscy udamy się pochodem nad Bystrzycę. Zakończy się on puszczaniem na wodę wianków, jak również wypowiadaniem miłosnych, pełnych magii życzeń.

W parku także stanie mini jarmark, a na nim kupią Państwo regionalne produkty, wyroby rzemieślnicze oraz rękodzieło. Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 22-go czerwca 2019 roku, do wrocławskiego Centrum Kultury "Zamek", znajdującego się przy Placu Świętojańskim 1. Wydarzenie jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl