Noc Muzeów 2018 - Centrum Aktywności Twórczej

Noc Muzeów 2018 - Centrum Aktywności Twórczej
Program obejmuje wystawy, warsztaty oraz atrakcje artystyczne przeznaczone dla małych, a także dla dużych sympatyków tego typu spotkań.
Gdzie?
Centrum Aktywności Twórczej w Ustce
Zaruskiego M. 1a, 76-270 Ustka
Kiedy?
19 maja 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku

Jak co roku, tradycyjnie już tej nocy nie idźcie Państwo spać za wcześnie...Ponieważ Galeria Bałtycka Współczesnej Sztuki przygotowała specjalnie dla Was w Słupsku oraz w Ustce szereg fantastycznych atrakcji. Program obejmuje wystawy, warsztaty oraz atrakcje artystyczne przeznaczone dla małych, a także dla dużych sympatyków tego typu spotkań.

W programie natomiast: zbiorowa wystawa Portretu Natura Martwa/ Izabela Gustowska, Judyta Bernaś, Paweł Mendrek, Alex Urso, Krystyna Piotrowska. Projekt - Oddech - Jarosław Perszko, ponad to Open Studio, czyli pracownia rzeźby oraz ceramiki, jak również pracownia fotograficzno-filmowa. W godzinach od 18:00 do 19:00 odbędą się warsztaty rodzinne, pod nazwą: „Mroczne opowieści”. Są to warsztaty z kolaży, zapisy u Joanny Żuraw, pod numerem telefonu: 515089986. O godzinie 19:00 odbędzie się wernisaż fotograficznej wystawy, pod tytułem: „Kasety, które oglądasz, gdy jesteś sam”. Wystawa zorganizowana w granicach artystycznej rezydencji - Sereny Vittorini. O godzinie 20:00 zaprosimy Was na wernisaż wystawy, pod nazwą: „Zbliżenia – wystawa prac uczestników zajęć rzeźbiarskich. Rzeźba oraz wideo”.

Wydarzenie odbędzie się już 19-go maja 2018 roku, w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce, znajdującym się przy ulicy Zaruskiego M. 1 a. Impreza jest bezpłatna i rozpocznie się o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl