Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Noc Muzeów 2017 – Centrum Kultury Agora

Noc Muzeów 2017 – Centrum Kultury Agora
 
Wystawa obejmować będzie interesujące produkty projektantów silnie związanych z Wrocławiem "korzeniami lub sercem".
gdzie?Centrum Kultury Agora we Wrocławiu
Serbska 5a, 51-111 Wrocław
kiedy?20 maja 2017 od 14:00 do 22:00
za ile?bezpłatnie
organizatorCentrum Kultury AGORA

Centrum Kultury AGORA, jak co roku bierze udział w ogólnopolskiej akcji Noc Muzeów 2017. W tym roku Noc Muzeów 2017 we Wrocławiu odbędzie się 20 maja. Organizatorzy liczą na sporą frekwencję. Przecież w tę jedną, jedyną noc można zwiedzać bezpłatnie wszystkie muzea Wrocławia oraz mnóstwo innych placówek kulturalnych. Wszystkie ośrodki przygotowały ciekawą ofertę oraz mnóstwo niespodzianek.

Centrum Kultury Agora - zaprasza na Noc w Muzeum! To niezwykłe miejsce na mapie kulturalnej Wrocławia przygotowało wystawę zabawek, zatytułowaną: WZOROWO!

W programie:
od 14.00 do 22.00 Wystawa zabawek/ WZOROWO!
godzina 19.00 Uroczyste otwarcie wystawy.
godzina 15.00 STWÓRZ SWOJEGO STWORA - warsztaty.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wystawa obejmować będzie interesujące produkty projektantów silnie związanych z Wrocławiem "korzeniami lub sercem". Będą to oczywiście propozycje skierowane dla najmłodszych. Wśród eksponatów pojawią się przedmioty produkowane w limitowanych, krótkich seriach – maskotki, przytulanki, klocki. Podczas wystawy będzie można wziąć udział w rodzinnych warsztatach zatytułowanych: „Stwórz swojego stwora”. Będzie to okazja do zaprojektowania i wykonania własnej, unikatowej zabawki.

Liczba wejść na wystawę jest niestety ograniczona, dlatego organizatorzy zwracają się z prośbą o wcześniejsze zapisy. O wejściu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają już od 24 kwietnia i prowadzone będą do 19 maja. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail: anna.borowska@ckagora.pl

Na zajęcia organizowane w ramach Nocy w Muzeum przez Centrum Kultury Agora (Wrocław, ulica Serbska 5a) zapraszamy przede wszystkim milusińskich w wieku od siedmiu do trzynastu lat.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl