Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Noc Jazzu / Zalew Sztuki

Noc Jazzu / Zalew Sztuki
 
W tym roku na fanów muzyki jazzowej czeka, aż 17 wspaniałych koncertów, które będą miały miejsce w aż 14 różnych lokalizacjach.
gdzie?Zalew Sztuki
Bulwarowa, 31-907 Kraków
kiedy?15 lipca 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Podczas Nocy Jazzu wystąpią:
- Escaubei & Tomasz Nowak Quartet
- Bzyk i Sztajemka

Noc Jazzu, jest wydarzeniem będącym częścią cyklu Krakowskich Nocy. Zainaugurowano je 10 lat temu, w roku 2007, kiedy to Kraków obchodził 750 rocznicę swojej lokacji. Ta szczególna noc, to prezentacja różnych gatunków muzyki jazzowej w wykonaniu najwybitniejszych artystów jazzowych, przybywających na tę okazję z całego świata. Każdy koncert odbywa się w miejscu, które dobierane jest indywidualnie, biorąc pod uwagę charakter muzycznego przedsięwzięcia.

Spotkania w klubie trwają zwykle, aż do rana. W tym roku, będzie miała miejsce już XI edycja Nocy Jazzu. Już jak wskazuje tradycja koncerty odbędą się na Małym Rynku, ale również dodatkowo w tym roku, spotykamy się w Muzeum Sztuki Współczesnej "MOCAK", w Piec Art Acoustic Jazz Clubie, Klubie Aktora SPATIF, Scenie Letniej Teatru Łaźnia Nowa, ulica Bulwarowa, w Piwnicy Pod Baranami, kawiarni Pod Jaszczurami, Jazz Clubie u Muniaka, Harris Piano Jazz Bar, Tawernie Stary Port czy w Alchemii oraz w wielu innych krakowskich kawiarniach i klubach.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

W tym roku na fanów muzyki jazzowej czeka, aż 17 wspaniałych koncertów, które będą miały miejsce w aż 14 różnych lokalizacjach.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl