Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Noc Jazzu w Tawernie Żeglarskiej Stary Port

Noc Jazzu w Tawernie Żeglarskiej Stary Port
 
Nasze koncerty mają miejsce w takich lokalizacjach, które indywidualnie są dobierane do charakteru przedsięwzięć muzycznych.
gdzie?Tawerna Żeglarska Stary Port w Krakowie
Straszewskiego 27, 31-113 Kraków
kiedy?15 lipca 2017 od 22:00
za ile?bezpłatnie

Wystąpi przed Państwem Trio pochodzące ze Stanów Zjednoczonych, o nazwie: "Chuck Frazier". Noc Jazzu jest organizowana w granicach cyklu, pod tytułem: "Krakowskie Noce". Rozpoczęło się w roku 2007, podczas trwania jubileuszu siedemset - pięćdziesięciolecia lokacji miasta Kraków. W czasie trwania tej bardzo szczególnej nocy są prezentowane przeróżne gatunki jazzu, które wykonują wybitni artyści z całej kuli ziemskiej. Nasze koncerty mają miejsce w takich lokalizacjach, które indywidualnie są dobierane do charakteru przedsięwzięć muzycznych.

Spotkania w klubach z melomanami trwają zawsze do późna. Podczas trwania tegorocznej edycji (XI-stej) Nocy Jazzu, zaprezentowane zostaną koncerty na Małym Rynku, jak również, pierwszy raz: w Muzeum Współczesnej Sztuki MOCAK oraz na Letniej Scenie Teatru, pod nazwą Łaźnia Nowa, znajdującego się przy ulicy Bulwarowej, w licznych kawiarniach i klubach krakowskich, na przykład w:

* Piwnicy Pod Baranami
* Pod Jaszczurami
* Alchemii
* Jazz Bar Harris Piano
* Jazz Club, o nazwie "U Muniaka"
* Jazz Club Piec Art Acoustic
* Klubie Aktora, który nazywa się "SPATIF"
* Tawernie, zwanej "Starym Portem" i innych

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Fani zatem będą mieli świetną okazję, by wysłuchać siedemnastu koncertów w czternastu miejscach. Podczas trwania tej niepowtarzalnej i jedynej Nocy, przed Państwem wystąpią:
* Ajagore & Grażyna Łobaszewska
* Quartet Luca Ciarla (Włochy)
* Quartet Escaubei & Tomasz Nowak
* PATAX z Hiszpaniii
* Trio Chuck Frazier pochodzący ze Stanów Zjednoczonych
* a także inni świetni artyści pochodzący z zagranicy oraz z kraju

Swój jubileusz będzie obchodzić Ball Orchestra Jazz Band - 55-lecie. Usłyszymy ich występ ze Stanleyem Breckenridge (Stany Zjednoczone) Pod Jaszczurami.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl