Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Noc Biologów 2018

Noc Biologów 2018
 
Proponujemy Państwu ofertę przeznaczoną, tak dla najmłodszych, już kilkuletnich uczestników oraz uczniów ze szkół oraz wszystkich tych, dla których biologia stanowi ciekawą naukę.
gdzie?Wydział Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytet Jagielloński
Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
kiedy?12 stycznia 2018 od 07:00
za ile?bezpłatnie
organizatorWydział Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytet Jagielloński

Wydział Biologii oraz Nauk o Ziemi, z Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz szósty będzie uczestnikiem kolejnej edycji, tzw. Nocy Biologów, która będzie miała miejsce już 12-go stycznia 2018 roku. Spotkania w większości organizowane są na terenie Trzeciego Korpusu Uniwersytetu Jagiellońskiego (budynek Instytutu Zoologii oraz Biomedycznych Badań i Instytutu Nauk Środowiskowych.

Tego roku uczestnicy zapoznają się z tematami zagadnień, które wiążą się bezpośrednio z biologią komórki, biochemią, genetyką, chronobiologią, immunologią, hematologią, fizjologią rozrodu, endokrynologią, antropologią, anatomią porównawczą, neuroanatomią, biologią rozwoju bezkręgowców, ewolucją strategii życiowych, entomologią, ekologią, a także tematyką wiążącą się ze światem roślinnym.

Proponujemy Państwu ofertę przeznaczoną, tak dla najmłodszych, już kilkuletnich uczestników oraz uczniów ze szkół oraz wszystkich tych, dla których biologia stanowi ciekawą naukę. Oferujemy Wam formę zajęciową w postaci wykładów oraz prezentacji, jak również praktyczne zajęcia, pokazy laboratoryjne i warsztaty. Nasz program obejmuje zatem zajęcia przedpołudniowe, które wiążą się z pokazami terenowymi, a także zajęcia popołudniowe prowadzone do godzin wieczornych w salach wykładowych i w laboratoriach. Wydarzenie jest bezpłatne i zaczniemy o godzinie 07:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl