No Vacation - koncert
No Vacation swą karierę rozpoczęli z początkiem roku 2015 w San Francisco. W dość szybkim tempie zespół zwrócił na siebie uwagę słuchaczy nostalgiczną deam-popową muzyką.
Gdzie?
Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
Kiedy?
6 lipca 2019 od 19:00
Za ile?
79 zł

Otwarcie bram nastąpi o godzinie 18:00, zaś o godzinie 19:00 rozpocznie się koncert formacji kalifornijskiej, pod nazwą: No Vacation! Wydarzenie odbędzie się już 6-go lipca 2019 roku, w warszawskiej Klubokawiarni Chmury, znajdującej się przy ulicy 11-go Listopada 22. Bilety na koncert kosztują 79 złotych.

No Vacation swą karierę rozpoczęli z początkiem roku 2015 w San Francisco. W dość szybkim tempie zespół zwrócił na siebie uwagę słuchaczy nostalgiczną deam-popową muzyką. Również w tamtym roku zdołali wydać debiutancki mixtape, pod tytułem: "Amo XO" oraz surfrockowy singiel, pod nazwą: "Dræm Girl".

Pomimo świetnego startu, w kilka miesięcy od wydania drugiego mixtapea, pod tytułem: Summer Break Mixtape, formacja zawiesiła działalność. Marisa Saunders, Sabrina Mai, Nat Lee, a także Harrison Spencer zeszli się oficjalnie od nowa w roku 2017.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Od tamtej pory zespół No Vacation wydał dwa single, noszące tytuły: "Mind Fields" oraz "Yam Yam", z nowego EP, pod tytułem: "Intermission", który na światło dzienne wyszedł w roku 2018, w listopadzie z wytwórni Topshelf Records. Grupa jest bardzo interesująca dla sympatyków klimatów dream popowych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl