Nikt (nie) spotyka Nikogo PREMIERA
Stylowe ubrania, jazz, swing, potańcówki - to właśnie świat tancerzy pod znakiem Lindy Hop.
Gdzie?
Sala Teatru Laboratorium - Instytut im. Jerzego Grotowskiego
Rynek 27, 50-101 Wrocław
Kiedy?
8 lutego 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł
Organizator
Instytut im. Jerzego Grotowskiego

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na premierę spektaklu Mertcana Semerci i Aleksandry Kugacz-Semerci. Zapraszamy zatem już 8-go i 9-go lutego 2019 roku, czyli w piątek i sobotę, o godzinie 19:00. Spektakl odbędzie się we wrocławskim Instytucie Grotowskiego, w Sali Teatru Laboratorium, przy ulicy Rynek 27. Przedstawienie w języku angielskim oraz polskim.

Czy wojna męsko-damska rozpoczyna się razem z włączeniem guzika "play"? I czy dwie kobiety razem faktycznie wyglądają lepiej? Jak przychodzi mężczyznom przyjmowanie ról tradycyjnych, tak zwanych kobiecych? I dlaczego im ubrania starsze, tym ich cena bardziej idzie w górę.

Stylowe ubrania, jazz, swing, potańcówki - to właśnie świat tancerzy pod znakiem Lindy Hop. Ten świat jest wciągający, a zwłaszcza jego wszechogarniająca magia. Owa magia wciąga, tak sympatyków estetyki retro, jak również tych, którzy poszukują alternatywy dla współcześniejszych form rozrywki. Social dances - waśnie do tej grupy należy Lindy Hop. Są to nie jedynie efektowne figury oraz pulsująca muzyka, ale głównie międzynarodowa społeczność. Tutaj, jak w innych, ścierają się emocje, poglądy, a także doświadczenia. Scenariusz przedstawienia powstawał na podstawie wywiadów, które zostały przeprowadzone z tancerzami polskimi Lindy Hop. Nie koniec jednak na tym, ponieważ nie aktorzy na scenie będą tancerzami, ale tancerze z wrocławskiego zespołu Lindy Szau pokażą Państwu swe aktorskie umiejętności.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl